Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT

Gydomosios vonios

Gydomosios vonios – ne tik puiki įvairių ligų prevencijos priemonė, geros nuotaikos ir savijautos šaltinis, bet ir veiksminga pagalbinė gydomoji priemonė.

Perlinės vonios per daugybę mažyčių purkštukų leidžia į vandenį aktyvų deguonį. Tokiu būdu pasiekiamas masažo efektas, pagerinantis kraujotaką ir užtikrinantis greitą raumenų atsipalaidavimą. Gerėjant kraujotakai, geriau deguonimi aprūpinami tiek sveiki, tiek pažeisti audiniai, dėl to greičiau vyksta medžiagų apykaita ir metabolizmo produktų pašalinimas iš organizmo. Gydomosios vonios taip pat  pasižymi raumenis atpalaiduojančiu, nuskausminamuoju poveikiu.
Gydomųjų vonių poveikiui sustiprinti gali būti naudojami įvairūs eteriniai aliejai.

Sergant centrinės ir periferinės nervų, širdies kraujagyslių sistemų ligomis, varginant reumatiniams skausmams, bendram organizmo nuovargiui ar peršalimui, itin tiks pušų vonia, kuri ir tonizuoja, ir gydo. Kadagių vonia skiriama organizme susikaupusioms druskoms šalinti, celiulitui gydyti. Beržų pumpurų ir lapų vonia rekomenduojama pažeistos odos (spuogai, egzema) priežiūrai, taip pat smarkiai prakaituojantiems, sergantiesiems atramos – judamojo aparato ligomis.
Rekomenduojamas gydomųjų vonių kursas – 8–12 procedūrų.