Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Randų korekcija lazeriu

Randų korekcija Syneron-Candela CO2RE frakciniu lazeriu

Esant bet kokiam, gilesnius odos sluoksnius pažeidžiančiam sužalojimui, per keletą mėnesių, susiformuoja randas. Priklausomai nuo odos pažeidimo pobūdžio, anatominės lokalizacijos bei daugybės individualių genetinių faktorių jis gali būti normotrofinis, atrofinis (pvz.; strijos), hipertrofinis ar keloidinis. Randų korekcija iki šių dienų yra didelis iššūkis. Tačiau estetinėje medicinoje atsiradus lazeriams, galima atsisakyti skalpelio ir medikamentų, pacientams pasiūlant malonesnį, saugesnį ir lengviau kontroliuojamą būdą.

„Northway“ medicinos centre Klaipėdoje jau galime Jums pasiūlyti randų korekciją naujos kartos Syneron-Candela CO2RE frakciniu lazeriu, kuris šiuo metu yra vienas populiariausių visame pasaulyje.

Kaip atliekama ši procedūra?

Konsultacijos metu gydytojas dermatologas įvertina rando spalvą, lokalizaciją, pobūdį, organizmo polinkį į tam tikrų randų formavimą ir kt. Kiekvienam atvejui parenkami tinkamiausi lazerio parametrai bei nustatymų kombinacijos kiekvienam atvejui. Esant poreikiui, o taip pat atsižvelgiant į paciento pageidavimus, gydymui paruošta sritis gali būti patepama anestetiniu kremu. Gydymo metu, priklausomai nuo parinktų parametrų randas gali būti šlifuojamas ar paveikiamas frakciniu (stulpeliniu) principu.

Kiek trunka procedūra?

Procedūra trunka 10 – 30 minučių, priklausomai nuo rando ypatybių.

Kas laukia poprocedūriniu laikotarpiu?

Po gydymo lazeriu randas kurį laiką bus paraudęs, patinęs. Geriausiam rezultatui pasiekti svarbu gijimo metu odą intensyviai drėkinti ir atsakingai saugoti nuo saulės.

Kiek procedūrų prireiks?

Kiekvienas atvejis yra individualus, tačiau vidutiniškai reikalingos 2 – 4 procedūros, kurios gali būti atliekamos ne dažniau kaip kas 4 – 6 savaites. Pasiekti rezultatai yra negrįžtami, kartojant procedūras teigiamas efektas tik didėja.

Paslaugų kainos.