Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu

Pigmentinės dėmės įvairiose kūno vietose atsiranda dėl pigmento melanino pertekliaus. Jų atsiradimą įtakoja saulės poveikis, odos senėjimas, įgimti faktoriai ir kt. Pigmentinės dėmės būna įvairios formos, gylio ir dydžio, nuo vos pastebimų iki delno dydžio, paviršius gali būti nelygus, šiurkštus.

Daugelį šių dėmių galima koreguoti Aleksandrito lazeriu, tai yra pats efektyviausias gydymo būdas, vadinamas „auksiniu standartu“.

Kaip atliekama procedūra?

Konsultacijos metu, gydytojas dermatologas įvertina pigmentines dėmes ir kitus odos darinius esančius gydomoje kūno vietoje bei parenka tinkamiausius lazerio parametrus.

Procedūros metu odos ląstelės, turinčios daug pigmento melanino, sugeria lazerio energiją ir yra sunaikinamos. Šis neinvazinis metodas leidžia pašalinti pigmentines dėmes nepažeidžiant sveikų aplinkinių audinių. Procedūra yra neskausminga, jaučiamas tik šilumos pojūtis, dilgčiojimas. Pacientui pageidaujant, procedūra gali būti atliekama su vietine nejautra.

Kuriose srityse šalinamos pigmentinės dėmės?

Aleksandrito lazeriu pigmentinės dėmės gali būti šalinamos bet kurioje kūno vietoje. Dažniausiai pigmentinės dėmės šalinamos veido, kaklo, dekoltė, nugaros, rankų srityse.

Kiek laiko trunka pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu?

Priklausomai nuo lokalizacijos, pigmentinių dėmių kiekio ir dydžio procedūra trunka nuo 10 iki 30 minučių.

Kiek reikės procedūrų?

Procedūrų skaičius priklauso nuo pigmentinių dėmių tipo, gylio ir spalvos. Senėjimo dėmės dažniausiai panaikinamos per 1-2 kartus, tamsesnėms įgimtoms ar seniai atsiradusioms dėmėms gali prireikti daugiau procedūrų. Tarp gydymo kursų rekomenduojama 4 savaičių pertrauka. Po kiekvienos procedūros oda tampa skaistesnė, lygesnė, o pigmentinės dėmės šviesėja ir galiausiai visai išnyksta.

Paslaugų kainos.