Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Odos darinių ir pakitimų šalinimas lazeriu

Karpų, moliuskų, miliumų, seborėjinių keratozių šalinimas lazeriu

Lazerinis karpų, papilomų, moliuskų ir kitų gerybinių odos darinių gydymas yra vienas iš efektyviausių ir patogiausių metodų. Lazeriu darinius galima šalinti nuo bet kurios kūno vietos. Alternatyvus šių odos darinių gydymas įvairiais medikamentais būna ilgas, nepatogus, o neretai ir brangesnis, todėl lazerines procedūras renkasi racionalūs ir laiką taupantys žmonės.

Kaip atliekama procedūra?

Prieš procedūrą atliekamas nuskausminimas vietiniu anestetiku. Aplinkiniai audiniai yra nuskausminami, tad pati procedūra yra visiškai neskausminga. Procedūros metu visa lazerio energija yra sukoncentruojama į odos darinį. Tokiu būdu ląstelės yra išgarinamos ir darinys pašalinimas. Procedūra vidutiniškai užtrunka apie 10-20 minučių.

Ar gydymas lazeriu yra saugus?

Šiuo metu odos darinių šalinimas CO2 lazeriu yra plačiai taikomas pasaulyje. Kai procedūra atlieka patyręs kvalifikuotas gydytojas, ji yra saugi ir labai efektyvi.

Ar yra šalutinių poveikių?

Priklausomai nuo darinio dydžio ir lokalizacijos, gali likti nedidelis randas buvusio darinio vietoje. Apie tai Jus informuos procedūrą atliekantis gydytojas.

Paslaugų kainos.