Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Fotoatjauninimas ir odos patempimas lazeriu

Fotoatjauninimas Aleksandrito lazeriu

Prasidėjęs senėjimo procesas keičia odą visuose jos sluoksniuose: paviršiniame, gilesniame ir pačiame giliausiame. Bėgant laikui ant odos atsiranda strazdanos, raukšlės, sutrūkinėję kapiliarai, saulės, pigmentinės dėmės, išsiplėtusios poros, netolygi pigmentacija. Odos priežiūros priemonės, injekcijos ar patempimai padeda pataisyti padėtį, bet ne visada leidžia atrodyti natūraliai. Be to, ne visada pasiekti rezultatai yra ilgalaikiai. Lazeriai odos atjauninimo srityje sukėlė tikrą revoliuciją. Kadangi jie gali veikti bet kuriame odos gylyje, pasiekiami puikūs rezultatai. Lazeris pašalina visus paviršinius odos defektus, kurie atsiranda senstant, netinkamai prižiūrint odą, piknaudžiaujant saule ir gerina elastingumą, lazerio procedūrų metu oda veikiama iki pat raumeninio audinio ir patempiama nechirurginiu būdu.

„Northway” medicinos centre Klaipėdoje atliekamas greitas, neskausmingas ir efektyvus fotoatjauninimas Aleksandrito lazeriu. Ši procedūra gali būti atliekama ne tik veido, bet ir pečių, dekoltė, rankų ir kitose srityse.

Kaip atliekama procedūra?

Atliekant atjauninimą Aleksandrito lazeriu išsaugomas odos paviršinis sluoksnis. Impulsai tiesiogiai veikia odos fibroblastus, kurie skatina kolageno bei elastino skaidulų gamybą. Oda tampa lygesnė, stangresnė bei skaistesnė. Po procedūros oda parausta, jaučiamas šilumos pojūtis, tačiau tai trunka tik iki keletos valandų.

Ar ši procedūra skausminga?

Patentuota DCD šaldymo sistema, atliekant procedūrą, vėsina odą ir užtikrina papildomą jos apsaugą. Procedūros metu juntamas neskausmingas dilgčiojimas.

Kiek reikės procedūrų?

Geriausiam efektui pasiekti rekomenduojamas 3 – 5 procedūrų kursas, nors rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros. Procedūras rekomenduojama atlikti kas 3 – 4 savaites.

Paslaugų kainos.