Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Lazerinė dermatologija

Medicinos centras „Northway“ – tai ir lazerinės dermatologijos klinika, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia diagnostinė aparatūra. Visos procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Tai šiuolaikinis būdas greitai, efektyviai ir neskausmingai išspręsti estetines odos problemas.

Profesionalūs dermatologai pasiruošę padėti pacientams, kamuojamiems įvairių odos problemų – randų, strijų, nagų grybelio, pigmentinių dėmių ir kitų darinių. Taip pat teikiamos frakcinio odos atnaujinimo lazeriu, veido, dekoltė, plaštakų srities fotoatnaujinimo ir odos patempimo, kraujagyslių darinių šalinimo procedūras.

Apgamų tyrimas

Didelis apgamų skaičius (daugiau nei 50 vnt.) yra vienas iš pagrindinių kriterijų, nurodantis, jog žmogus turi didesnę riziką susirgti melanoma. Besikeičiantis apgamas taip pat laikomas pavojingu. Tad jei pastebėjote, kad apgamo forma, dydis ar spalva kinta, o gal atsirado naujas greitai augantis ir besikeičiantis apgamas – būtina dermatologo konsultacija, nes tai gali būti pavojinga Jūsų sveikatai ar net gyvybei.

Svarbu suprasti, kad taisyklingai atlikta medicininė intervencija negali sukelti apgamo supiktybėjimo. Dažnai nepagrįstai nuogąstaujama, kad pas dermatologą atlikta procedūra gali neigiamai paveikti apgamą būklę, todėl gydymas atidėliojamas ir pradedamas gerokai vėliau nei iš tiesų reikėtų.

ei konsultacijos metu dermatologas nepastebi pakitusių apgamų, nerandama kitų rizikos faktorių, dermatologijos klinikoje profilaktiškai apsilankyti rekomenduojama kartą per metus. Jei pacientas priklauso aukštos rizikos grupei, būtina kontrolė kas 4-6 mėnesius.

Plaukų šalinimas

Dermatologijos klinika „Northway“ siūlo savo pacientams plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu paslaugą. Tai ilgalaikis nepageidaujamų plaukų šalinimas dviejų bangų lazerių sistema, kai sunaikinamas plauko folikulas, o aplinkinė oda visiškai nepažeidžiama.

DCD šaldymo sistema procedūros metu vėsina odą ir užtikrina papildomą jos apsaugą, taigi Aleksandrito lazerio impulsas nesukelia skausmo ar kitų nemalonių pojūčių. Moderni sistema leidžia pasiekti maksimalų efektą – po kiekvienos procedūros plaukuotumas mažėja, dalis plaukų iškrenta, pastebimai pagerėja odos būklė.

Fotoatnaujinimas

Senstant ant odos atsiranda raukšlės, strazdanos, išryškėja kapiliarai, saulės, pigmentinės dėmės, išsiplėtusios poros, netolygi pigmentacija.

Dermatologijos klinika „Northway“ siūlo išeitį – naujos kartos lazerius. Tai tikra revoliucija odos atnaujinimo srityje, nes jie gali veikti bet kuriame odos lygyje. Nechirurginiu būdu pašalinami ne tik paviršiniai odos defektai, atsirandę odai senstant, bet taip pat paveikiami giluminiai, raumeniniai audiniai, kas padeda pasiekti geriausių rezultatų.