Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT

Apgamų šalinimas lazeriu

Apgamų šalinimas CO2 lazeriu

Apgamas – tai labai dažnai sutinkamas gerybinis odos darinys. Dažniausiai jis sudarytas iš pigmentinių ląstelių (melanocitų). Apgamai būna labai skirtingi, įvairios kilmės, jie gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje. Vieni jų yra įgimti, kiti – įgyti. Dėl estetinių ar gydymo tikslų apgamai gali būti šalinami.Prieš procedūrą gydytojas dermatologas apgamus visada apžiūri dermatoskopu ir įvertina, kokį šalinimo būdą galima pasirinkti. Dažniausiai pasirenkamas lazerinis metodas, tačiau, esant indikacijoms, gali būti taikomas ir chirurginis gydymas.

Apgamų šalinimo lazeriu privalumai

• Puikiai tinka šalinti apgamus gerai matomose kūno vietose (ant veido, kaklo), nes po procedūros lieka tik minimalūs randeliai.

• Minimaliai invazyvios procedūros dėka nepažeidžiami arba nežymiai pažeidžiami aplinkiniai audiniai.

• Galima pašalinti apgamą sunkiai pasiekiamose kūno vietose.

• Vieno apsilankymo metu galima pašalinti kelis apgamus.

Ar gydymas lazeriu yra saugus?

Šiuo metu odos darinių šalinimas CO2 lazeriu pasaulyje yra plačiai taikomas. Kai procedūra atlieka kvalifikuotas gydytojas, ji yra visiškai saugi ir labai efektyvi.

Kaip atliekama procedūra?

Prieš procedūrą atliekama vietinė anestezija. Aplinkiniai audiniai yra nuskausminami, todėl procedūra yra visiškai neskausminga. Procedūros metu visa lazerio energija yra sukoncentruojama į apgamą. Jame lazerio šviesos energija virsta šiluma, kuri išgarina ląstelėse esantį vandenį, ir apgamas pašalinamas. Procedūra vidutiniškai užtrunka 10 – 20 min.

Ar yra šalutinių poveikių?

Priklausomai nuo darinio dydžio ir lokalizacijos, gali likti nedidelis randas buvusio darinio vietoje. Išsamesnę informaciją Jums suteiks procedūrą atliekantis gydytojas.

Paslaugų kainos.