Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Silpnų, slenkančių plaukų gydymas

Plaukų slinkimas (alopecija) labai rimta problema, kuri yra aktuali tiek vyrams tiek moterims. Tai dažniausiai pasitaikanti plikimo priežastis dėl hormonų disbalanso, maistinių medžiagų trūkumo ar ligų.

Veiksminga priemonė alopecijos gydymui – natūrali terapija su PRP (trombocitais praturtinta plazma).

Ši procedūra visiškai neskausminga. Nes atliekama su mezo šautuvu U225. Jo unikali specifikacija leidžia ne tik atlikti injekcijas greičiau, tačiau taip pat suteikia galimybę greitesniam adatėlių judėjimui, dėl to ženkliai sumažėja procedūros laikas bei ji tampa neskausminga.

Naudingas procedūros poveikis:

  • Stiprina ir regeneruoja plaukus;
  • Skatina plaukų augimą;
  • Ypač tinka ploniems ir negyvibingiems plaukams;
  • Gydo adrogeninę alopeciją.

Trombocitais praturtinta plazma yra natūrali terapija skatinanti naujų audinių atkūrimą (PRP)

Šios procedūros metu į galvos plaukuotosios dalies odą suleidžiami specializuoti preparatai arba paties žmogaus trombocitais praturtinta plazma (PRP- angliškai Platelet Rich Plasma), kuri išgaunama iš paciento kraujo. Paties kraujo paimti iš paciento reikia labai nedaug, apie 8 ml, jis tuoj pat centrifūguojamas ir taip paruošiamas preparatas skirtas PRP procedūrai.

Kiti specializuoti cheminiai preparatai – tai amino rūgštys, vitaminai, mikroelementai ir kitos biologiškai aktyvios medžiagos, kurios gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, stiprina plauko folikulą, todėl plaukai stiprėja. Atliekant mezoterapiją su PRP, suleidžiami mūsų pačių kraujyje esantys trombocitai, kurie dalyvauja ne tik natūraliame kraujo krešėjimo porcese, bet ir imuniniuose procesuose. Ypatinga jų funkcija – patekus į odos audinius, aktyvuotų trombocitų sudėtyje esantys augimo faktoriai stimuliuoja odos ląsteles, aktyvuoja plauko folikulo augimo fazę, skatina kolageno bei elastino gamybą, sulėtina ląstelių natūralią žūtį. Pirmai procedūrai gydytoja rekomenduoja rinktis PRP preparato mezoterapiją.

Farmacinis produktas, koks tobulas jis bebūtų, neprilygsta natūraliems iš savo paties organizmo išgautiems augimo faktoriams. Taip pat pasirinkus gydymą PRP išlieka mažiausiai šansų, kad atsiras alergija ar nepageidautina imuninė reakcija.

Paslaugų kainos