Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT

Ortopedai traumatologai Klaipėdoje

Ortopedija ir traumatologija – medicinos sritis, kurios tikslas – ištirti ir gydyti kaulų, raumenų, odos, gleivinės sužeidimus bei po jų atsirandančius organizmo pakitimus. Gydymo būdai gali būti dviejų rūšių: operaciniai ir neoperaciniai.

„Northway“ medicinos centre Klaipėdoje konsultuoja kvalifikuoti gydytojai ortopedai-traumatologai. Prireikus operacinio gydymo, tausojančios ortopedinės operacijos atliekamos „Northway“ chirurgijos centre Kretingoje.

Į ortopedus pacientai dažniausiai kreipiasi paūmėjus skausmams, kurių sustabdyti nebepavyksta medikamentinėmis priemonėmis. „Northway“ medicinos centre Klaipėdoje dirbantys ortopedai-traumatologai teikia konsultacijas dėl ilgalaikių skausmų, tinimų, ūmių raumenų ir kaulų traumų, išvaržų, galūnių deformacijų ir kitų ligų, diagnozuoja ir gydo kaulų lūžius, sąnarių pažeidimus, meniskų plyšimus, ortopedines ligas. Priklausomai nuo paciento sužeidimų, patyrę Klaipėdos traumatologai skiria individualius operacinius ar neoperacinius gydymo metodus, pritaiko technines ortopedijos priemones.

Ortopedija-traumatologija – medicinos sritis, kasmet tobulėjanti dėl vis modernėjančios įrangos ir implantų bei instrumentų naujovių. Todėl Klaipėdos „Northway“ medicinos centro gydytojai ortopedai-traumatologai nuolat kelia savo kvalifikaciją respublikiniuose ir tarptautiniuose seminaruose, tobulina įgūdžius seminaruose, konferencijose, stažuojasi garsiose užsienio klinikose. „Northway“ medicinos centras Klaipėdoje užtikrina modernią ir šiuolaikišką ligų diagnostiką bei jų gydymą.

Tausojančios ortopedinės operacijos – tai naujas ir pažangus gydymo metodas, pranokstantis lazerinę chirurgiją, kai saugomi ir mažiausiai pažeidžiami aplinkiniai audiniai, išvengiama skausmingų raumenų susitraukimų, skausmo, patinimo. Tausojančios operacijos atliekamos dienos stacionare „Northway“, esančiame medicinos centre Kretingoje. Paskyrus šį gydymo metodą, pacientai nejaučia diskomforto ir jau po kelių valandų gali grįžti gydytis į namus. Po ortopedinių operacijų gydytojai rekomenduoja pradėti reabilitacijos programą, sutrumpinančią gijimo laiką.