Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Efektyvus karpų šalinimas

Karpos – žmogaus papilomos viruso sukelta liga, kuri pasireiškia ant odos atsiradusiais pilkšvos spalvos mazgeliais su nelygiu, kietu paviršiumi. Šis virusas plinta kontaktiniu būdu, pavyzdžiui, sveikinantis su šiuo virusu užsikrėtusiu žmogumi. Norite atsikratyti šių nemalonių, o kartais ir labai skausmingų darinių ant odos be skausmo ir ilgalaikio gydymo? Apsilankykite pas specialistą, kuris patars, kokiu būdu greitai ir saugiai atsisveikinsite su karpomis.

Nugalėkite karpas su lazeriu

Karpų šalinimas lazeriu – vienas iš pačių pažangiausių bei patogiausių metodų, kuris gali būti naudojamas norint pašalinti karpas nuo pačių įvairiausių kūno vietų. Kuo šis metodas geresnis už karpoms skirtą gydymą specialiais vaistais arba tepaliukais? Bene svarbiausia šio metodo pranašumą lemianti priežastis – greitumas. Jeigu norite sutaupyti laiko, rinkitės lazerinį karpų šalinimą.

Lazerinės procedūros ypatumai

Bijote skausmo? Nusiraminkite, nes odos darinių šalinimas lazeriu atliekamas pasitelkiant itin efektyviai veikiančius anestetikus. Ši procedūra atliekama gana greitai, nes užtrunka tik apie 10-20 minučių, ir yra visiškai saugi. Žinoma, saugumo lygis didele dalimi priklauso nuo šių darinių šalinimą atliekančio gydytojo kompetencijos. Būtent dėl šios priežasties, savo odos gydymo procesą patikėkite tik profesionalui, kuris puikiai išmano savo darbą. Po karpų šalinimo procedūros buvusios karpos vietoje galite pastebėti nedidelį randelį, tačiau apie tai būtinai informuos Jūsų gydytojas. Bėgant laikui tas randelis pamažu dar labiau mažės ar net visai išnyks.

Karpos – išvengiamos

Panaikinus karpas įprastais vaistais lieka nedidelė tikimybė, jog jos gali ataugti. Dažniausiai jos atauga dėl labai nusilpusio imuniteto. Todėl, jeigu norite, kad karpos neatsinaujintų, stiprinkite savo imuninę sistemą, venkite jas šalinti savarankiškai, nes taip jos gali tik dar labiau išplisti. Be to, rekomenduojama vengti per didelio odos išsausėjimo. Taip pat specialiomis higienos priemonėmis mažinkite kojų prakaitavimą, lankydamiesi viešose maudymosi vietose, nepamirškite avėti asmeninės, švarios avalynės. Atliekant karpų naikinimą lazeriu, jos išnaikinamos su visomis šaknimis, taip sumažinant jų ataugimo riziką iki minimumo.

Karpų šalinimas lazeriu – efektyvus metodas, kuris padės vėl džiaugtis lygia ir gražia oda. Medicinos centre „Northway“ atliekamas karpų šalinimas leis be skausmo, greitai ir efektyviai pamiršti neestetiškus ir skausmingus odos darinius.