Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Laboratoriniai tyrimai

Kiekvieno gydytojo tikslas yra laiku ir tiksliai diagnozuoti ligą, paskirti tinkamiausią gydymą. „Northway“ diagnostikos centre Klaipėdoje atliekami šiuolaikiniai laboratoriniai kraujo bei šlapimo tyrimai, padidėjusio jautrumo maistui testai.

Laboratoriniai tyrimai

Medicinos centras „Northway“ yra pasirengęs savo pacientams pasiūlyti visus reikalingus laboratorinius tyrimus. Apie inkstų, šlaplės, šlapimo takų, lyties organų ir kitų organizmo sistemų pokyčius informuoja šlapimo tyrimai. Tai greitas, neskausmingas, daug laiko nereikalaujantis, tačiau itin informatyvus būdas atpažinti ligas, net ir nejaučiant ligos simptomų.

Tuo tarpu išsamūs kraujo tyrimai padeda atskirti bakterines ir virusinės kilmės infekcijas, diagnozuoti mažakraujystę ar netgi aptikti vėžį. Iš leukocitų normos nuokrypių galima sužinoti apie organizme vykstančias alergines reakcijas ir virusinius uždegimus arba tuberkuliozę.

Kartais vien laboratorinių tyrimų ligai diagnozuoti nepakanka. Pokalbis su pacientu, jo ligos simptomai kartu su tyrimais padeda susidaryti kur kas išsamesnį vaizdą – tiksliau diagnozuoti susirgimus, esant reikalui rekomenduoti papildomus tyrimus medicinos centre, paskirti efektyviausią gydymą.