Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Instrumentiniai tyrimai

Kiekvieno gydytojo tikslas yra laiku ir tiksliai diagnozuoti ligą, paskirti tinkamiausią gydymą. „Northway“ diagnostikos centre Klaipėdoje atliekami šiuolaikiniai instrumentiniai echoskopijos, endoskopijos, klinikinės fiziologijos tyrimai.

Instrumentiniai tyrimai

Echoskopijos tyrimas – tai neinvazinis, greitai atliekamas ir sąlyginai nebrangus ligų diagnozavimo būdas, patogus naudoti įvairiems organams ištirti. Medicinos centre atliekama tiek suaugusiųjų, tiek vaikų pilvo organų echoskopija su echogramomis, inkstų ir prostatos, kaklo, pilvo, kojų kraujagyslių, sąnarių, krūtų echoskopija, taip pat kardioechoskopija, vaginalinė echoskopija, transabdominalinė echoskopija.

Endoskopijos procedūros padeda ganėtinai tiksliai diagnozuoti žarnyno ligas. Jei jaučiami žarnyno diskomforto simptomai – nuodugnus žarnyno ištyrimas yra būtinas. Vidaus organų apžiūra atliekama iš vidaus, naudojant endoskopus. Tokiu būdu tiksliausiai įvertinama organo, jo gleivinės būklė.

Klinikiniai fiziologijos tyrimai padeda įvertinti įvairių organų ir sistemų būklę, funkcines galimybes, patologiją ar jos grėsmę. Atliekami tyrimai: elektrokardiografija, veloergometrija, spirometrija bei dermatoskopija. Jie gali būti atliekami įprasta arba skubos tvarka.