Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Urologai

Patikėkite savo problemas profesionaliam urologui

Urologija – medicinos sritis, nagrinėjanti ne tik vyrų reprodukcinės sistemos sutrikimus, bet ir vyrų bei moterų šlapimo trakto problemas. Patyręs gydytojas urologas Klaipėdoje įsikūrusiame „Northway“ medicinos centre teikia profesionalias konsultacijas visais klausimais, susijusiais su prostatos, inkstų, šlapimo takų ligomis bei erekcijos sutrikimais ir skiria efektyviausią gydymą.

Urologų teikiamos paslaugos

„Northway“ medicinos centre Klaipėdoje dirbantis patyręs urologas, skiria tiksliai diagnozei reikalingus tyrimus. Pirminių konsultacijų metu gali būti atlikta informatyvi inkstų ar prostatos echoskopija, suteikianti vertingos informacijos apie paciento sveikatą. Taip pat gali būti atliekama prostatos ar priešinės liaukos biopsija, prostatos sekreto mikroskopija, prostatos masažas, PSA testas bei tepinėlio iš šlaplės paėmimo procedūra. Esant poreikiui, gali būti sudaromas chirurginio gydymo planas.

Dažniausios urologinės problemos

Vyrai turi riziką susirgti įvairiomis prostatos ligomis. Dažniausios jų – lėtinis prostatitas, dėl kurio šlapinimasis gali tapti dažnas ir skausmingas, gerybinė prostatos hiperplazija, kuri pasireiškia gerybiniu išvešėjimu prostatoje, sukeliančiu šlapinimosi sutrikimus. Neretai susiduriama ir su šiomis problemomis: erekcijos sutrikimai, šlapimo nelaikymas, prostatos vėžys.

Profesionalus urologas Klaipėdoje įsikūrusiame medicinos centre „Northway“ moderniausios medicininės įrangos pagalba tiksliai diagnozuoja sveikatos sutrikimus ir skiria efektyvų gydymą.