Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Plastinės operacijos

Visuomenėje visais laikais buvo vertinamas grožis. Žinoma, priklausomai nuo epochos, grožio standartai skyrėsi, tačiau žmonių poreikis juos atitikti iki šių dienų išliko toks pats. Regis, būtent gražiems, savimi pasitikintiems asmenims viskas sekasi puikiai, grožis siejamas su pozityviais dalykais ir suprantamas kaip siekiamybė, priartėjimas prie idealo. Todėl besikreipiančių į plastikos chirurgus kasmet vis daugėja. Esate vienas iš tų, kuris svajoja apie plastinės operacijos galimybę? Ką naudinga žinoti, prieš apsisprendžiant ją atlikti?

Šiuolaikinės plastinės chirurgijos galimybės

Šiuolaikinės plastinės operacijos, kvalifikuotų plastikos chirurgų darbas bei moderni įranga suteikia pacientams galimybes atrodyti taip, kaip jie nori, padeda sukurti harmoningai derančią veido ar viso kūno visumą. Tiesa, tos galimybės nėra beribės, tačiau per daugelį metų ši sritis sparčiai patobulėjo. Pasitelkiamos naujausios technologijos, chirurgų profesionalumas, nuolatinis žinių tobulinimas leidžia pasiekti stulbinančių rezultatų. Plastinė chirurgija gali pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę, suteikti taip reikalingo pasitikėjimo savimi.

Dažniausios plastinių operacijų priežastys

Priežastys dėl kurių atliekamos plastinės operacijos gali būti įvairios. Tai ne tik gražesnės išvaizdos siekis, bet taip pat sveikatos sutrikimai, nuolatinis skausmas, diskomfortas ar kiti nepatogumai, jaučiami dėl įgimtos ligos, patirtos traumos, nudegimų. Medicinos centro „Northway“ pagrindinis tikslas, jog operacijos padėtų žmonėms fiziškai ir emociškai jaustis ženkliai geriau nei iki operacijos.

Tyrimai rodo, kad plastinėms operacijoms žmonės pasiryžta tikėdamiesi geresnės psichologinės savijautos, aukštesnės gyvenimo kokybės, didesnės savigarbos ar darnios partnerystės. Visgi, dažniausiai įvardijama priežastis – pacientų nepasitenkinimas savo išvaizda. Labai dažnai į plastikos chirurgus kreipiamasi dėl pasmukusio veido, raukšlių, lūpų, nosies, pilvo srityje susikaupusių riebalų. Šiuo atveju plastikos chirurgo užduotis yra aptarti su pacientu, kokių rezultatų galima tikėtis ir kiek tai pateisins jo lūkesčius.

„Northway“ medicinos centre dirbantis plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas A. Jankauskas linkęs savo pacientus skirstyti į 3 grupes. Pirmajai grupei jis priskiria žmones, kurie į medicinos centrą atvyksta tiksliai žinodami, kaip nori patobulinti savo išvaizdą. Jie trokšta dvasinės bei fizinės būklės harmonijos, mat širdyje jaučiausi vis dar jauni, o kūnas jau ima vysti.

Antroji pacientų grupė – žmonės su įgimtais išvaizdos trūkumais. Tai, ko nedavė gamta, jie siekia pakeisti plastinių operacijų pagalba tiek dėl geresnės fizinės sveikatos (pašalinant įgimtus defektus ar įgytų traumų padarinius), tiek dėl estetinio grožio.

Galiausiai, trečioji grupė, pasak A. Jankausko, tai pacientai, kuriuos reikia atkalbinėti nuo plastinės operacijos. Tokiais atvejais susiduriama su žmonėmis, kurie mano, kad plastinė chirurgija gali pagerinti santykius šeimoje, darbe ar meilės reikaluose. Šie žmonės nesusimąsto, kad tai priklauso tikrai ne nuo išvaizdos, priežastys yra kur kas gilesnės, tad vienas plastikos chirurgas tokių problemų išspręsti negali. Todėl plastikos chirurgai glaudžiai bendradarbiauja su kitais medicinos centro specialistais, padedančias nustatyti nepasitikėjimo priežastis ir spręsti psichologinnes problemas.

Prieš operaciją

Jei manote, kad plastinė operacija Jums yra reikalinga, reikėtų ne tik atsakingai pasirinkti plastikos chirurgą, bet taip pat iš anksto, asmeninių konsultacijų metu aptarti visus esminius klausimus. Kuo atviriau pasikalbėsite su chirurgu, tuo jam lengviau bus suprasti Jūsų norus ir pateisinti Jūsų lūkesčius. Dėl išaugusio estetinės ir plastinės medicinos populiarumo pagrindiniais akcentais tapo ryšys tarp gydytojo ir paciento, taip pat kainos bei kokybės santykis. Visa tai aptariama pirminės bei tolesnių konsultacijų metu.

„Northway“ medicinos centre atliekamos plastinės veido ir kūno operacijos, o taip pat šios procedūros:

  • Raukšlių lyginimas botulino toksino ir hialiurono rūgšties injekcijos.
  • Lūpų augmentacija.
  • Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis.