Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Dermatologai

Dermatologai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos ligas, kosmetinius odos, nagų ir plaukų pažeidimus, atlieka gydomąsias ir kosmetines procedūras.

Profesionalūs dermatologai – Jūsų odos grožiui

Norite, kad Jūsų oda atrodytų nuostabiai? Profesionalus dermatologas Klaipėdoje įsikūrusiame medicinos centre „Northway“ padės tai pasiekti. Efektyviausios dermatologinės procedūros, patyrusių specialistų darbas, moderniausia medicinos įranga ir metodai Jums leis turėti tokią odą, apie kokią svajojote jau seniai. Dermatologija apima ne tik rūpinimąsi odos grožiu, bet ir įvairių odą kankinančių ligų gydymą.

Pasinaudokite dermatologo žiniomis

Efektyvi priežiūra savo oda reikalauja specifinių žinių. Būtent jas gali pasiūlyti mūsų medicinos centre dirbantys patyrę dermatologai. Medicininis išsilavinimas, patirtis, nuolatinis domėjimasis naujovėmis suteikia galimybę naudoti moderniausius metodus ir gydyti odos ligas, remiantis patikimomis, moksliniais tyrimais patvirtintomis, žiniomis. „Northway“ medicinos centre Klaipėdoje dirbančios patyrusios šios srities specialistės gydytojos dermatologės leis Jums džiaugtis puikia odos sveikata.

Pamirškite varginančias problemas – džiaukitės puikiai atrodančia ir spindinčia oda! Klaipėdoje įsikūrusiame medicinos centre „Northway“ dermatologai Jums suteiks profesionalią pagalbą.