Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Gydytojų konsultacijos

Medicinos centre „Northway“ dirbančius gydytojus vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau nustatyti priežastį, sutrikdžiusią žmogaus sveikatą, ir pagelbėti jam.

Gera visos šeimos sveikata – vertybė, kuri neatsiejama nuo kiekvieno iš mūsų laimės. Ieškote vietos, kurioje Jūsų šeimai būtų suteiktos kokybiškiausios, profesionaliausios bei efektyviausios medicininės paslaugos? „Northway“ šeimos medicinos centras Klaipėdoje – puikus pasirinkimas.

Efektyvi profilaktika – būdas išvengti ligų

Dažnai tik susidūrę su grėsme savo sveikatai, įvertiname jos svarbą. Efektyviai taikomos profilaktikos priemonės – vienas iš pačių geriausių būdų pasirūpinti savo sveikata ir užkirsti kelią sunkioms ligoms.

„Northway“ šeimos medicinos centras siūlo įvairias sveikatos tikrinimo programas, kurios atitinka kiekvieno paciento lūkesčius. Galima pasirinkti iš plataus programų asortimento, kurį sudaro profilaktikos programos įvairaus amžiaus vyrams, moterims ir vaikams.

Svarbu – laiku diagnozuoti

Laiku diagnozuota liga gali būti efektyviau, greičiau bei lengviau išgydyta. „Northway“ medicinos centre atliekami tiek instrumentiniai, tiek laboratoriniai tyrimai, padedantys įvertinti tikslią paciento sveikatos būklę.

Kas lemia sėkmingą gydymą?

Sėkmingas gydymas – ne tik efektyviai taikomi gydymo metodai, modernios medicininės įrangos naudojimas, bet ir profesionalus bei malonus gydytojų bendravimas. Būtent tokiu bendravimu pasižymi šeimos medicinos centre dirbantys įvairių sričių gydytojai ir kiti specialistai. Nuolatinis profesinis tobulėjimas, pažangiausi tyrimų ir gydymo metodai – pagerins kiekvieno šeimos nario sveikatą.