Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Odos atjauninimas Prostrolane injekcijomis

Prostrolane Blanc B – inovatyvios injekcijos atjauninančios odą ir efektyviai kovojančios su pigmentacija

Hialurono ir peptidų injekcijos su bioaktyvių ingredientų kompleksu giliai drėkina odą, skatina ląstelių atsinaujinimą, normalizuoja riebalų sekreciją, išlygina odos reljefą, mažina pigmentaciją, atkuria vientisą odos spalvą, suteikia jai natūralų skaistumą, švytėjimą bei spindesį.

Rekomenduojamas 2 procedūrų kursas, 1 procedūra kas 2 savaites.

 

Prostrolane Natural B – inovatyvios unikalios sudėties injekcijos odos atjauninimui

Hialiurono rūgštis ir naujos kartos peptidai atstato savaimines odos regeneracines funkcijas, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezę,  skatina odos ląstelių atsinaujinimą, efektyviai stabdo senėjimo procesus, intensyviai drėkina odą, koreguoja jos elastingumą ir tonusą, mažina raukšleles, suteikia natūraliai atjaunėjusios odos bei liftingo efektą.

Odos atspalvis tampa tolygesnis ir labiau švytintis. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė, veidas pastebimai atjaunėja.

Rekomenduojamas 2 procedūrų kursas, 1 procedūra kas 2 savaites.

 

Prostrolane Inner-B lipolitikas – efektyvi veido ir kūno kontūrų korekcija

Priemonė naudojama siekiant veiksmingai pakoreguoti veido ir kūno kontūrus, odos paviršiaus nelygumus, paveiktus celiulito.

Injekcijos taip pat slopina lipogenezę ir skatina lipolizę, tokiu būdu stabdydamos riebalų kaupimąsi ir mažindamos apimtis.

Rekomenduojamos 3-4 procedūros, 1 procedūra kas 2 savaites.

 

Prostrolane Inner B Se – naujos kartos injekcijos efektyviai mažinančios paakių maišelius ir paburkimus

Unikalios hialurono rūgšties ir 4 biomimetinių peptidų injekcijos su prailginto poveikio technologija ne tik mažina riebalų sankaupas, bet ir stangrina odą. Peptidų technologijos dėka skatinama kolageno sintezė, todėl sumažėjus riebalinėms sankaupoms, oda ne tik nesuglemba, bet ir tampa stangresnė.

Akivaizdus rezultatas matomas jau po pirmo procedūros.

Rekomenduojamas 2 procedūrų kursas, 1 procedūra kas 2 savaites.