Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT

Naujienos

2016 spalio 6

Nauja paslauga – lėtinio skausmo gydymas

„Northway“ medicinos centre Klaipėdoje dirbantis gydytojas anesteziologas reanimatologas Vidas Jankus teikia ilgalaikio skausmo gydymo paslaugas.

Nugaros skausmo gydymas

Kviečiame kreiptis, jei ilgiau nei tris savaites jaučiate nuolatinius galvos, pečių, rankų, kaklo, nugaros, kojų skausmus, vartojate gydytojų paskirtus vaistus, tačiau tai nepadeda arba gelbsti tik trumpam. Epidūrinės steroidų injekcijos į nugarą numalšina nugaros skausmus itin efektyviai ir ilgam. Kitų sričių skausmams gydyti taikomos trigerinių taškų ar kitos minkštųjų audinių injekcijos, intrasąnarinės injekcijos, lidokaino ir ketamino infuzijos.

Kreipiantis į gydytoją „Northway“ medicinos centre Klaipėdoje, siuntimų turėti nereikia. Tačiau tam, kad būtų parinktas kuo efektyvesnis skausmo įveikimo būdas, reikėtų turėti išrašus iš neurochirurgo, neurologo ar traumatologo apie ligos ar traumos atsiradimą bei gydymą. Jei turite kompiuterinės tomografijos ar magnetinio rezonanso tyrimų išrašus bei nuotraukas, juos taip pat reikėtų parodyti gydytojui.

Kentėti nuolatinio skausmo neverta – kuo labiau delsite kreiptis pagalbos, tuo mažiau efektyvus gali būti gydymas.

Registruokitės į gydytojo konsultaciją telefonu 8(46)433403.

Teikiamos paslaugos ir kainos.