Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Apvaisinimas donorinėmis ląstelėmis

Spermos donorystės programa su individualiai Jums parinktu donoru

Kas yra spermos donorystė?

Spermos donorystė – tai anoniminė ir altruistinė programa, kurioje donoras nesavanaudiškai atiduoda savo spermą porai, susidūrusiai su vyro nevaisingumo problema ir svajojančiai turėti savo vaikelį. Pagalbinis apvaisinimas (in vitro) naudojant  donoro spermą yra vienas iš sėkmingiausių nevaisingumo gydymo metodų, kadangi jį taikant, naudojamos sveikų ir jaunų donorų lytinės ląstelės. Pagalbinio apvaisinimo donoro sperma ciklo metu pacientei į gimdą perkeliamas embrionas, gautas apvaisinus jos ar donorės kiaušialąstę su donoro sperma.

Vaisingumo centras „Northway“ recipientams suteikia:

  • 2 geros kokybės blastocistos stadijos embrionus;
  • embrionus užšaldymui, kad Jūsų kūdikis galėtų turėti brolių ar seserų.

Indikacijos spermos donorystei:

  • nustatyta spermos patologija (per mažas spermatozoidų kiekis, judrumas);
  • ejakuliacijos sutrikimai;
  • didelė rizika perduoti didelę negalią sukeliančią ligą;
  • vyras yra lytiniu keliu plintančių ligų nešiotojas.

Informacija apie donorus

Donorai yra parenkami taikant griežtus atrankos kriterijus. Jiems atliekama daugybė tyrimų, dėl ligų ar būklių, kurios galėtų turėti įtakos kūdikio sveikatai.  Rezultatus atidžiai įvertina gydytojai specialistai. Taip pat patikrinama, ar donoro šeimos istorijoje nėra žinomų genetinių ligų, įvertinama jo psichinė sveikata.

Kiekvienas donoras pasirašo sutikimo formą, kurioje, pagal LR įstatymus, pažymima, kad jis laisva valia atiduoda savo spermą nevaisingai porai,  ir negalės sužinoti šios poros tapatybės.

Spermos donorystė yra visiškai anoniminė. Recipientai negali susitikti su donoru, pamatyti jo nuotraukos ar gauti apie jį asmeninės informacijos. Tačiau, rinkdamiesi donorą, pacientai gali sužinoti apie jį šią bendrą informaciją: amžius, plaukų spalva, akių spalva, svoris, ūgis, kraujo grupė, Rh faktorius, išsilavinimas, pomėgiai.

Kaip pasinaudoti spermos donorystės programa

Jei susidomėjote spermos donorystės programa, kviečiame kreiptis į šios programos koordinatorę Kristiną Mateikienę tel. Nr.: 8 611 19217 arba el. paštu: kristina.mateikiene@northway.lt. Ji mielai atsakys į visus Jus dominančius klausimus.

Laukiame Jūsų!

Paslaugų kainos
Donorystės programos pagalbiniam apvaisinimui
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Intrauterininė inseminacija (IUI) su donoro spermaSudaro: intrauterininė inseminacija (IUI), donoro sperma ir jos atšildymas750 €
Pagalbinio apvaisinimo programa BASIC su donorine kiaušialąste ir partnerio spermaProgramą sudaro: gydytojo konsultacija, 3 folikulų stebėjimo vizitai, donorės kiaušialąstės, partnerio spermos atšildymas, ICSI, embrionų patalpinimas ir vitrifikacija6500 €

Prieš procedūras būtina gydytojo konsultacija.

Nevaisingumo gydymo specialistų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Gydytojo akušerio-ginekologo konsultacija vaisingumo klausimais (R. Dargienė, Ž. Petrutienė, T. Lūža)60 €
Gydytojo akušerio-ginekologo pakartotinė konsultacija dėl tos pačios patologijos40 €
Nevaisingumo gydymo specialistai

Živilė PETRUTIENĖ

Akušerė ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė Išsamiau

Rasa DARGIENĖ

Akušerė ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė Išsamiau

Tomas LŪŽA

Akušeris ginekologas, nevaisingumo gydymo specialistas Išsamiau

Rima SEREIKIENĖ

Genetikė Išsamiau

Dainius WOJCZULIS

Akušeris ginekologas Išsamiau

Geda HOLCMANN

Akušerė ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Turėjau pirmąjį susitikimą su R. Dargienę dėl IVF proceso, tokios kompetencijos ir taktiško specialisto dar nesu Klaipėdos medikų rate sutikusi! Tik patys geriausi atsiliepimai.
Pirmas kartas ir pirmoji pažintis ne tik su savo srities specialiste R. Dargienę, bet ir su aptarnaujančiu personalu ir pačia klinika įspūdis visokeriopai geras. Diana B.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu