Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Lazerinė dermatologija

Strijų gydymas mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu

Strijos – kosmetinis odos defektas, pasireiškiantis siaurais, plonais odos ruoželiais arba linijomis, susiformavusiais dėl tikrosios odos skaidulų įtrūkimo ir dažniausiai išsidėsčiusiais paraleliai šalia vienas kito. Strijos dažniausiai atsiranda tempiantis odai augimo ar nėštumo metu, esant staigiam svorio ar hormonų pokyčiui.

Medicinos centre „Northway“ Klaipėdoje atliekamas strijų gydymas mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu, profesionalų pripažįstamas inovatyviausiu ir efektyviausiu šiuo metu neinvaziniu strijų šalinimo metodu pasaulyje.

Kam skirta strijų gydymo lazeriu procedūra

Strijos dažniausiai atsiranda pilvo, krūtų, žąstų, pažastų, nugaros, šlaunų, klubų, sėdmenų srityse. Strijų neįmanoma sumažinti ar pašalinti kosmetinių priemonių pagalba. Vienintelis efektyvus neinvazinis strijų šalinimo būdas – strijų šalinimas lazeriu.

Šis metodas taikomas visų tipų strijoms gydyti. Strijų naikinimo procedūras mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu galima atlikti visame kūne, tame tarpe ir jautriausiose vietose, tokiose kaip krūtys.

Pasiruošimas procedūrai

Prieš procedūrą būtina gydytojo dermatologo konsultacija, kurios metu įvertinamos strijos, jų išreikštumo laipsnis ir efektyviausiems rezultatams pasiekti sudaromas individualus gydymo planas.

Kaip vyksta procedūra

Prieš strijų gydymo mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu procedūrą ant gydomos srities užtepamas nuskausminantis kremas, tad jos metu gali būti jaučiamas tik minimalus diskomfortas – jaučiamas lengvas dilgčiojimas ar šilumos pojūtis.

Į reikiamą strijų pažeistos odos gylį suvedamos ypatingai plonos auksinės mikroadatėlės, kuriomis paskleidžiama radiodažnio (RF) energija. Itin patvarios aukščiausios kokybės mikroadatos prasiskverbia į odą ypatingai lengvai ir paskirsto energiją tiksliai į norimus audinius, padėdamos išvengti netolygios koaguliacijos ir nepageidaujamos žalos aplink esantiems audiniams. Radiodažnio energija aktyviai veikia odos kolageno skaidulas, o taip pat skatina naujų kolageno ir elastino skaidulų formavimąsi, taip stangrindama odą bei padėdama pasiekti liftingo efektą.

Kodėl verta rinktis strijų gydymą frakciniu mikroadatiniu lazeriu

  • Rezultatas – ryškiai sumažėjusios strijos – matomas jau po pirmosios procedūros – strijos ryškiai sumažėja ar tampa strijos tampa vizualiai beveik nebepastebimos.
  • Jau po pirmos procedūros pastebimas palygėjęs ir blyškesnis randas, o galutinis rezultatas priklauso nuo konkretaus rando, jo atsiradimo laiko ir savybių. Maksimaliam rezultatui pasiekti dažniausiai rekomenduojamas 2-5 kas mėnesį atliekamų procedūrų kursas.

Paslaugų kainos
Dermatologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Gydytojo dermatologo (dermatovenerologo) konsultacija60 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija45 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija (10 minučių)25 €
Strijų ir randų gydymas lazeriu (NAUJIENA)
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Secret RF mikroadatinis frakcinis strijų ir randų gydymas - delno plotas220 €
Secret RF mikroadatinis frakcinis strijų ir randų gydymas - kiekvienas papildomas delno plotas (iki 3 vnt)180 €
FRAXIS CO2 frakcinis randų gydymas 1cm250 €
FRAXIS CO2 frakcinis strijų gydymas - delno plotas200 €

Prieš kiekvieną procedūrą būtina gydytojo konsultacija.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Laura TAUTVYDAITĖ

Dermatovenerologė Išsamiau

Ieva TURSKĖ

Dermatologė Išsamiau

Žygimantas VAIČYS

Dermatovenerologas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu