Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Lazerinė dermatologija

Prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu

Prakaitavimas – tai natūrali organizmo reakcija, pasireiškianti kaip atsakas į padidėjusią aplinkos temperatūrą, fizinį krūvį ar emocinį stresą. Prakaitavimo gausumas priklauso nuo daugelio veiksnių: prakaito liaukų kiekio odoje, paveldimumo, mitybos ypatumų, tam tikrų medikamentų vartojimų ir kt.

Medicinos centre „Northway“ Klaipėdoje jau atliekamas inovatyvus padidėjusio prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu. Ši naujos kartos padidinto prakaitavimo gydymo technologija, užtikrinanti efektyvų rezultatą – tai puiki alternatyva botulino injekcijoms. Jau po pirmos mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu atliktos procedūros prakaitavimas sumažėja iki 40 procentų, o po 2-3 procedūrų kurso rezultatu galima džiaugtis iki 10 mėnesių.

Kaip vyksta procedūra

Prieš procedūrą atliekamas vietinis nuskausminimas. Procedūros metu naudojamos auksu dengtos medicininės paskirties mikroadatos užtikrina, kad diskomfortas bus vos juntamas. Procedūra trunka apie 45 minutes.

Kiekvienam pacientui naudojami originalūs vienkartiniai Secret RF procedūrų antgaliai, užtikrinantys sterilumą, ypatingą kokybę ir saugumą.

Atliekant procedūrą, į gydomos odos sritį suvedamos ypatingai plonos auksinės mikroadatos, kuriomis į visus odos sluoksnius paskleidžiama radiodažnio (RF) energija. Frakcinio radijo dažnio terapija termiškai suardo ekrinines ir apokrinines prakaito liaukas, nedarydama poveikio aplinkiniams audiniams. Garantuojama, kad procedūros metu paciento odos paviršius bus pilnai apsaugotas ir nepatirs terminio pažeidimo.

Rekomendacijos po prakaitavimo gydymo lazeriu procedūros

Iš karto po procedūros galima sugrįžti prie įprastos veiklos. 2 paras po procedūros rekomenduojama gydytos srities nešlapinti.

Kodėl verta rinktis prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymo lazeriu procedūrą

  • Padidėjusio prakaitavimo, hyperhidrozės gydymui dažniausiai užtenka 2 procedūrų, kartais rekomenduojama atlikti 3 procedūras.
  • Po procedūrų kurso rezultatu galima džiaugtis iki 10 mėnesių.

Paslaugų kainos
Dermatologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Gydytojo dermatologo (dermatovenerologo) konsultacija60 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija45 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija (10 minučių)25 €
Prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas lazeriu
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Secret RF mikroadatinis frakcinis prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas - 1 procedūra220 €
Secret RF mikroadatinis frakcinis prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas - 2 procedūrų paketas360 €

Prieš kiekvieną procedūrą būtina gydytojo konsultacija.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Laura TAUTVYDAITĖ

Dermatovenerologė Išsamiau

Ieva TURSKĖ

Dermatologė Išsamiau

Žygimantas VAIČYS

Dermatovenerologas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu