Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Lazerinė dermatologija

Plaukų slinkimo ir nuplikimo (alopecijos) gydymas mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu ir PRP

Plaukų slinkimo priežastys gali būti pačios įvairios – nuo įvairių ligų, vitaminų trūkumo iki netinkamos plaukų priežiūros ir nuolatinio alinimo. Pastovus arba laikinas plaukų slinkimas, dalinis arba visiškas galvos plaukų netekimas (nuplikimas) dar vadinamas alopecija.

Medicinos centre „Northway“ Klaipėdoje taikoma inovatyvi plaukų gydymo mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu ir PRP (angl. Platelet Rich Plasma/ trombocitais praturtinta plazma) technologija šiuo metu pripažįstama saugiausia ir efektyviausia pasaulyje. Ji padeda ne tik sustabdyti plaukų slinkimą, bet stiprina plaukus, skatina jų augimą, atkuria tankumą.

Kam skirta plaukų slinkimo ir nuplikimo gydymo lazeriu procedūra

Ši procedūra rekomenduojama norint sustabdyti plaukų slinkimą, esant įvairaus pobūdžio nuplikimui, o taip pat profilaktiškai, norint atstatyti plaukų tankį, vešlumą ar tiesiog stiprinti plaukus.

Pasiruošimas procedūrai

Prieš procedūrą būtina gydytojo dermatologo konsultacija, kurios metu įvertinama paciento plaukų būklė ir parenkamas individualus gydymo planas.

Kaip atliekama procedūra

Iš pradžių iš venos imamas nedidelis paties paciento kraujo kiekis. Jis yra specialiai ruošiamas, centrifuguojamas, tuo metu plazma su trombocitais atsiskiria nuo raudonųjų kraujo kūnelių ir išgaunamas trombocitų koncentratas (PRP). Jame esančių trombocitų koncentracija net iki 9 kartų didesnė, lyginant su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje.

Prieš atliekant plaukų slinkimo ir nuplikimo gydymo mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu ir PRP procedūrą, skalpo oda patepama nuskausminamuoju tepalu, todėl jos metu nejaučiamas skausmas ir diskomfortas.

Procedūros pradžioje į reikiamą paciento skalpo odos gylį suvedamos ypatingai plonos auksinės mikroadatėlės, kuriomis į visus tikslinius odos sluoksnius paskleidžiama radiodažnio (RF) energija. Ji aktyviai veikia galvos odos kolageno skaidulas, aktyvuoja daugybės augimo faktorių gamybą, o taip pat skatina naujų kolageno ir elastino skaidulų susiformavimą.

Tuomet įvedama paruošta paciento trombocitais praturtinta kraujo plazma, mikrokanalėliais patenkanti tiesiai prie plaukų svogūnėlių. Trombocitų sudėtyje taip pat yra gausybė labai svarbių naujų plauko svogūnėlių susidarymui bei naujų plaukų augimo stimuliacijai svarbių faktorių, imančių veikti, kai tik trombocitai suaktyvinami. Patekę į skalpo odą, autologinėje trombocitais praturtintoje plazmoje esantys augimo faktoriai pradeda veikti kiekviename odos ląstelių lygyje kaip statybinė medžiaga, aktyviai stimuliuodami plaukų svogūnėlių augimą bei naujų formavimąsi netgi esant androgeniniam (kitaip – vyriško tipo) plikimui.

Rekomendacijos po procedūros

Po procedūros 3-4 valandas oda būna šiek tiek paraudusi. Parą po procedūros patariama neplauti plaukų, vengti vandens procedūrų, nesilankyti pirtyje.

Kodėl verta rinktis plaukų slinkimo ir nuplikimo gydymą lazeriu

  • Jau po pirmosios procedūros pastebimas plaukų slinkimo sulėtėjimas. Plaukų svogūnėliai pereina į augimo fazę ir daugiau neberetėja. Pagerėja plaukų struktūra, jie tampa vešlesni, storesni, pradeda augti nauji plaukai, todėl jie atrodo tankesni.
  • Maksimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamos 3-4 plaukų slinkimo ir nuplikimo (alopecijos) gydymo mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriu ir PRP procedūros, atliekant jas kas mėnesį.
  • Po kiekvienos procedūros pastebimi vis geresni rezultatai, plaukų slinkimas palaipsniui visiškai sustabdomas, o pacientai gali džiaugtis vis vešlesniais ir sveikesniais plaukais.

Paslaugų kainos
Dermatologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Gydytojo dermatologo (dermatovenerologo) konsultacija60 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija45 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija (10 minučių)25 €
Nuplikimo (alopecijos) gydymas lazeriu
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Secret RF mikroadatinis frakcinis nuplikimo (alopecijos) gydymas190 €
PRP plazmoliftingas naudojant kartu su lazeriu (aplikuojant ant odos, ne injekuojant)170 €

Prieš kiekvieną procedūrą būtina gydytojo konsultacija.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Laura TAUTVYDAITĖ

Dermatovenerologė Išsamiau

Ieva TURSKĖ

Dermatologė Išsamiau

Žygimantas VAIČYS

Dermatovenerologas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu