Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Lazerinė dermatologija

Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

Apie plaukų šalinimą Aleksandrito lazeriu Candela GentleMax Pro

Daugelis nepageidaujamus plaukus šalinančių procedūrų suteikia tik laikiną efektą. Taip pat šios procedūros gali sukelti ir odos problemų – plaukai pradeda įauginėti, oda išsausėja, tampa dirgli, atsiranda bėrimai, po kurių ilgam gali likti použdegiminiai pigmentacijos sutrikimai, randeliai. Ši problema gali būti aktuali tiek moterims, tiek vyrams.

Atliekant nepageidaujamų plaukų epiliaciją Aleksandrito lazeriu, sunaikinamas plauko folikulas, o aplinkinė oda visiškai nepažeidžiama. Atliekant epiliaciją lazeriu, jau po pirmų procedūrų užkertamas kelias minėtoms odos problemoms.

„Northway“ medicinos centre Klaipėdoje nepageidaujamų plaukų šalinimas atliekamas itin efektyviu, naujausios kartos Candela GentleMaxPro Aleksandrito lazeriu. Tai dviejų bangų lazerių sistema, leidžianti ypač efektyviai panaudoti visas 755nm Aleksandrito lazerio GentleLase Pro ir 1064nm GentleYag Pro galimybes. Naudojant šią unikalią technologiją procedūras galima atlikti visų tipų, įskaitant tamsesnio gymio bei saulėje įdegusiai odai. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad aleksandrito lazeris yra efektyvesnis, greitesnis, saugesnis lyginant su IPL ar diodiniais lazeriais. Candela GentleMax Pro yra pats galingiausias iš šiuo metu rinkoje esančių plaukų šalinimo lazerių ir yra laikomas „auksiniu standartu“ lazerinėje epiliacijoje.

Ar procedūra yra skausminga?

Patentuota DCD šaldymo sistema procedūros metu vėsina odą ir užtikrina papildomą jos apsaugą. Jos dėka Aleksandrito lazerio impulsas nesukelia skausmo ar kitų nemalonių pojūčių. Ši moderni sistema leidžia pasiekti maksimalų efektą ir jos dėka nebereikia naudoti jokių vėsinančių gelių.

Ką reikia žinoti prieš atliekant procedūrą?

  • Mažiausiai 3 savaites prieš lazerio procedūrą venkite aktyvios saulės šviesos arba naudokite apsauginį kremą nuo saulės (SPF 30 – 50).
  • Sergant virusine Herpes infekcija, prieš atliekant procedūrą, gali būti paskirtas priešvirusinis gydymas.
  • Bent 1 mėnesį iki procedūros draudžiama atlikti procedūras, galinčias pažeisti plaukų šaknis (depiliacija vašku, pešiojimas ar kt.).
  • 1 – 2 dienas prieš procedūrą nuskuskite plaukų šalinimui numatytas kūno sritis. Atliekant procedūrą oda turi būti švari, procedūros dieną ant odos netepkite jokių kremų.
  • Bent 2 savaites iki procedūros nenaudokite jokių savaiminio įdegio kremų.
  • Procedūra neatliekama nėščiosioms, tačiau maitinančioms mamoms plaukų šalinimą Aleksandrito lazeriu atlikti galima.

Kiek procedūrų reikia?

Procedūrų skaičius, reikalingas maksimaliam efektui pasiekti, yra labai individualus. Jis priklauso nuo odos ir plaukų tipo. Rekomenduojama atlikti 3 – 6 procedūras kas 4 – 6 savaites. Efektas matomas jau po pirmos procedūros, dalis plaukų iškrenta, pagerėja odos būklė. Po kiekvienos procedūros plaukuotumas mažėja. Vėliau įprastai pakanka vienos palaikomosios procedūros per metus.

Paslaugų kainos
Plaukų šalinimas lazeriu
Paslaugos pavadinimas1 procedūros kaina1 procedūros kaina, perkant 6 procedūrų paketą6 procedūrų paketo kaina
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Viršutinės lūpos sritis39 €- €-
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Smakro sritis50 €42 €252
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Skruostų sritis60 €50 €300
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Sprando sritis40 €32 €192
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Kaklo sritis60 €50 €300
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Žąsto sritis80 €65 €390
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Pažastų sritys80 €65 €390
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Dilbių sritys75 €62 €372
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Plaštakų sritis40 €32 €192
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Pečių sritis75 €62 €372
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Krūtinės sritis (vyrams)85 €72 €432
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Krūtų spenelių sritis25 €20 €120
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Pilvo sritis (vyrams)80 €65 €390
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Pilvo sritis (moterims)45 €35 €210
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Nugaros sritis145 €122 €732
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Šlaunų sritys140 €115 €690
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Blauzdų sritys100 €85 €510
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Bikini sritis (klasikinis)80 €65 €390
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Sėdmenų sritis45 €35 €210
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Blauzdos ir keliai120 €100 €600
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Braziliškas bikini100 €85 €510
Nepageidaujamų plaukų šalinimas: Kojos (šlaunys, keliai, blauzdos)220 €200 €1200

Prieš procedūras būtina gydytojo konsultacija.

Dermatologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Gydytojo dermatologo (dermatovenerologo) konsultacija60 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija45 €
Paslaugas atliekantys gydytojai

Ieva TURSKĖ

Dermatologė (laikinai nedirba) Išsamiau

Vilma POCIENĖ

Dermatovenerologė (laikinai nedirba) Išsamiau

Rita BUIVYDAITĖ-DAILIDĖNĖ

Dermatologė (laikinai nedirba) Išsamiau

Žygimantas VAIČYS

Dermatovenerologas Išsamiau

Renata BARTUSEVIČIENĖ

Dermatovenerologė (laikinai nedirba) Išsamiau

Laura TAUTVYDAITĖ

Dermatovenerologė Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu