Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Lazerinė dermatologija

Fotoatjauninimas lazeriu

Fotoatjauninimas Aleksandrito lazeriu

Prasidėjęs senėjimo procesas keičia odą visuose jos sluoksniuose: paviršiniame, gilesniame ir pačiame giliausiame. Bėgant laikui ant odos atsiranda strazdanos, raukšlės, sutrūkinėję kapiliarai, saulės, pigmentinės dėmės, išsiplėtusios poros, netolygi pigmentacija. Odos priežiūros priemonės, injekcijos ar patempimai padeda pataisyti padėtį, bet ne visada leidžia atrodyti natūraliai. Be to, ne visada pasiekti rezultatai yra ilgalaikiai. Lazeriai odos atjauninimo srityje sukėlė tikrą revoliuciją. Kadangi jie gali veikti bet kuriame odos gylyje, pasiekiami puikūs rezultatai. Lazeris pašalina visus paviršinius odos defektus, kurie atsiranda senstant, netinkamai prižiūrint odą, piknaudžiaujant saule ir gerina elastingumą, lazerio procedūrų metu oda veikiama iki pat raumeninio audinio ir patempiama nechirurginiu būdu.

„Northway” medicinos centre Klaipėdoje atliekamas greitas, neskausmingas ir efektyvus fotoatjauninimas Aleksandrito lazeriu. Ši procedūra gali būti atliekama ne tik veido, bet ir pečių, dekoltė, rankų ir kitose srityse.

Kaip atliekama procedūra?

Atliekant atjauninimą Aleksandrito lazeriu išsaugomas odos paviršinis sluoksnis. Impulsai tiesiogiai veikia odos fibroblastus, kurie skatina kolageno bei elastino skaidulų gamybą. Oda tampa lygesnė, stangresnė bei skaistesnė. Po procedūros oda parausta, jaučiamas šilumos pojūtis, tačiau tai trunka tik iki keletos valandų.

Ar ši procedūra skausminga?

Patentuota DCD šaldymo sistema, atliekant procedūrą, vėsina odą ir užtikrina papildomą jos apsaugą. Procedūros metu juntamas neskausmingas dilgčiojimas.

Kiek reikės procedūrų?

Geriausiam efektui pasiekti rekomenduojamas 3 – 5 procedūrų kursas, nors rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros. Procedūras rekomenduojama atlikti kas 3 – 4 savaites.

Paslaugų kainos
Dermatologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Gydytojo dermatologo (dermatovenerologo) konsultacija60 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija45 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija (10 minučių)25 €
Odos fotoatjauninimas lazeriu
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Fotoatjauninimas lazeriu: Veido sritis 300 €

Prieš kiekvieną procedūrą būtina gydytojo konsultacija.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Ieva TURSKĖ

Dermatologė Išsamiau

Vilma POCIENĖ

Dermatovenerologė (laikinai nedirba) Išsamiau

Rita BUIVYDAITĖ-DAILIDĖNĖ

Dermatologė (laikinai nedirba) Išsamiau

Žygimantas VAIČYS

Dermatovenerologas Išsamiau

Renata BARTUSEVIČIENĖ

Dermatovenerologė (laikinai nedirba) Išsamiau

Laura TAUTVYDAITĖ

Dermatovenerologė Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu