Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Lazerinė dermatologija

Aknės ir kitų randų gydymas lazeriu: mikroadatiniu frakciniu lazeriu Secret RF arba frakciniu lazeriu Fraxis CO2

Odos randėjimas yra natūralus pažeistos odos gijimo procesas. Šiuolaikinių technologijų dėka randai gali būti sėkmingai gydomi, lyginami ir visiškai pašalinami. Medicinos centre „Northway“ Klaipėdoje randų gydymas gali būti atliekamas:

Mikroadatiniu frakciniu Secret RF lazeriuFrakciniu lazeriu Fraxis CO2
Secret RF sistema apjungia frakcinio atjauninimo ir griežtai kontroliuojamo radijo dažnio technologijas ir šios sąveikos dėka užtikrina efektyvų įvairių dermatologinių problemų, tame tarpe aknės bei kitų randų, sprendimą.

Ši inovatyvi preciziškai tiksli procedūra šiuo metu pripažįstama efektyviausia nechirurgine randų gydymo procedūra.
Frakcinis CO2 lazeris stimuliuoja epidermio ir giliųjų odos sluoksnių atsinaujinimo procesus, skatindamas aknės ir kitų randų gijimą. Frakcinio lazerio energija tiesiogiai veikia odoje esantį kolageną, stimuliuoja ir skatina aktyvesnę jo gamybą, kad užpildytų juo susiformavusius randus ir pažeistoje vietoje padidintų odos elastingumą.

Ši energija veikia ir reikšmingus randų gydymui odos pigmentą melaniną bei smulkiose kraujagyslėse esantį hemoglobiną, todėl randai ne tik lygėja, bet ir blanksta jų spalva.

Kam skirta aknės ir kitų randų gydymo lazeriu procedūra

Kai randas yra matomoje vietoje dažnai patiriamas psichologinis diskomfortas, todėl rekomenduojama juos gydyti lazeriu.

Pasiruošimas procedūrai

Prieš pradedant randų gydymą lazeriu būtina gydytojo dermatologo konsultacija. Jos metu, įvertinus rando ar randų tipą, spalvą, formą, lokalizaciją bei jo atsiradimo laiką, sudaromas individualus gydymo planas.

Kaip vyksta procedūra

Mikroadatinis frakcinis Secret RF lazerisFrakcinis lazeris Fraxis CO2
– Prieš procedūrą oda vietiškai nuskausminama. Jos metu gali būti jaučiamas šilumos ar karščio pojūtis.

– Procedūros trukmė priklauso nuo gydomo ploto, įprastai ji trunka nuo keliolikos minučių iki valandos.

– Procedūros pradžioje į reikiamą gydomos odos gylį suvedamos ypatingai plonos auksinės mikroadatos. Aukščiausios kokybės mikroadatos prasiskverbia į odą ypatingai lengvai ir preciziškai paskirsto radiodažnio energiją tiksliai į norimus audinius. Be to, neizoliuotos adatos pastebimai efektyviau remodeliuoja subdermalinį sluoksnį ir giliąją dermą, tad vienu metu stimuliuojami du odos sluoksniai. Jos padeda išvengti netolygios koaguliacijos ir apsaugoti aplink esančius audinius.

– Tuomet mikroadatomis į visus gydomos odos sluoksnius paskleidžiama radiodažnio (RF) energija. Ši energija veikia odoje esantį kolageną, stimuliuoja, skatina jo gamybą, kad randas juo užsipildytų, didina odos elastingumą pažeistoje vietoje, šlifuoja randą, koreguoja jo spalvą. Lazerio spinduliai, veikdami ir odos pigmentą melaniną bei smulkiose kraujagyslėse esantį hemoglobiną, sudaro sąlygas bet kokios spalvos randams sparčiai blykšti.

– Procedūros metu atkuriamas odos paviršiaus lygumas, vyksta odos atjauninimas, suvienodėja jos spalva.
– Prieš procedūrą oda vietiškai nuskausminama. Jos metu gali būti jaučiamas šilumos ar karščio pojūtis.

– Procedūros trukmė priklauso nuo gydomo ploto, dažniausiai ji trunka apie 30 min., procedūros parametrai parenakmi individualiai, priklausomai nuo odos tipo ir pažeidimo.

– Frakcinio CO2 lazerio energijos dėka oda atnaujinama frakcijomis. Tūkstančiai mikroskopinių lazerio stulpelių pašalina seną audinį, palikdami aplink sveikas ląsteles, taip skatindami greitą gijimą, naujų sveikų odos ląstelių bei lygios ir sveikos odos formavimąsi.

Rekomendacijos po randų gydymo lazeriu procedūros

Po procedūros rekomenduojama odą saugoti nuo tiesioginių saulės ir soliariumo spindulių, naudoti specialius kremus, gydytojo paskirtas priemones ar preparatus.

Kodėl verta rinktis aknės ir kitų randų gydymo lazeriu procedūrą

  • Jau po pirmos procedūros pastebimas palygėjęs ir blyškesnis randas, o galutinis rezultatas priklauso nuo konkretaus rando, jo atsiradimo laiko ir savybių. Maksimaliam rezultatui pasiekti dažniausiai rekomenduojamas 2-5 kas mėnesį atliekamų procedūrų kursas.
  • Randų gydymo lazeriu procedūrų rezultatai išlieka visam laikui, procedūrų kurso kartoti nereikia.

Paslaugų kainos
Dermatologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Gydytojo dermatologo (dermatovenerologo) konsultacija60 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija45 €
Gydytojo dermatovenerologo pakartotinė konsultacija (10 minučių)25 €
Strijų ir randų gydymas lazeriu (NAUJIENA)
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Secret RF mikroadatinis frakcinis strijų ir randų gydymas - delno plotas220 €
Secret RF mikroadatinis frakcinis strijų ir randų gydymas - kiekvienas papildomas delno plotas (iki 3 vnt)180 €
FRAXIS CO2 frakcinis randų gydymas 1cm250 €
FRAXIS CO2 frakcinis strijų gydymas - delno plotas200 €

Prieš kiekvieną procedūrą būtina gydytojo konsultacija.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Laura TAUTVYDAITĖ

Dermatovenerologė Išsamiau

Ieva TURSKĖ

Dermatologė Išsamiau

Žygimantas VAIČYS

Dermatovenerologas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu