Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Grožio injekcijos

Redermalizacija su hialurono ir gintaro rūgštimis

Estetinės medicinos centre „Northway“ Klaipėdoje atliekamos redermalizacijos procedūros su Institute HYALUAL (Šveicarija) redermalizantais, kurių formulėse optimizuotas aukštos molekulinės masės hialiurono rūgšties ir gintaro rūgšties sinerginis poveikis. Lyginant su preparatais, kurių pagrindą sudaro vien hialiuronas, unikali HYALUAL dvigubos sinergijos technologija leidžia pasiekti net tris kartus geresnių rezultatų* ir trejopai pagerinti odos būklę: 

  • efektyviau stimuliuoti odos atsinaujinimo procesus, 
  • atkurti prarastą odos drėgmės balansą,
  • sulėtinti odos senėjimo procesus.

Hialurono rūgštis yra natūraliai odoje esanti medžiaga, kurios ištekliai senka lėtėjančių odos atsinaujinimo procesų. Vien kosmetinėmis priemonėmis papildyti hialurono trūkumą yra sudėtinga, nes odos paviršiuje veikiančios priemonės turi ribotas galimybes įsiskverbti į gilesnius odos sluoksnius. Redermalizacijos metu į odą injekuojamas hialuronas patenka ten, kur vyksta aktyvūs odos atsinaujinimo procesai, taigi jo dėka oda ne tik atgauna drėgmę, bet ir skatinama kolageno bei elastino gamyba. Rezultatas – atstatytas drėgmės balansas ir pagerinta odos būklė dėl paskatinto jos atsinaujinimo. 

Gintaro rūgštis – taip pat natūraliai kūno ląstelėse esanti ir jas energizuojanti medžiaga, todėl ypač svarbi odos atsinaujinimo cikle. Atrasta ir tyrimais įrodyta, kad veikdama kartu su hialurono rūgštimi, gintaro rūgštis padeda suaktyvinti natūralų odos atsinaujinimą ir dėl to su jos turinčiais preparatais galima pasiekti net tris kartus geresnių rezultatų nei vien su hialurono rūgštimi. 

Redermalizacija su gintaro rūgštimi skiriasi nuo kitų odos būklę gerinančių procedūrų, nes ją:

1.  galima atlikti vasarą. Tam tikros injekcinės ir lazerinės odos kokybę gerinančios procedūros nėra rekomenduojamos, jei dažnai ir ilgai būnate aktyvioje saulėje, nes yra tikimybė, kad dūrių vietose išryškėja pigmentinės dėmės. Redermalizacija šiuo aspektu yra saugi alternatyva, nes gintaro rūgštis veikia kaip melanino gamybą blokuojanti medžiaga; 

2.  galima atlikti jautriai odai. Dažniausiai injekuojamosios procedūros nėra rekomenduojamos jautriai odai. Vadinamoji plona oda, kai kapiliarai yra arti paviršiaus ir kai odai pasireiškia dažnas dirglumas į aplinkos poveikį, dažnai sudėtinga rasti ne tik tinkamą anti-age kosmetiką, bet ir jauninančias procedūras. Stipriu antioksidaciniu ir uždegimą mažinančiu poveikiu pasižyminti gintaro rūgštis yra tinkama jautriai odai, nes sustiprina jos apsaugines funkcijas, ir padeda ją atstatyti arba, kaip kartais išsireiškiama, pastorina odą; 

3.  galima atlikti odai, turinčiai rožinę (rosacea). Atlikti tyrimai pademonstravo labai gerus rezultatus kai siekiama sumažinti rožinės sąlygotą odos kaitimą, raudonį, išryškėjusius kapiliarus, jautrumą; 

4.  galima sumažinti randus ir strijas. Randų šalinimas yra sudėtingas procesas, tačiau redermalizacija su gintaro rūgštimi yra viena iš rekomenduojamų alternatyvų, kai yra galimybė randus pašviesinti bei užpildyti, ir tokiu būdu jie tampa mažiau pastebimi; 

5.  galima atlikti kaklo sričiai. Senatviniai požymiai, tokie kaip raukšlės ar pigmentinės dėmės, sudėtingai koreguojami kaklo ir dekolte srityje. Hialurono ir gintaro rūgšties kombinacija leidžia pasiekti, kad oda šioje srityje taptų tolygesnė, sumažėtų raukšlių ir pigmentacijos; 

6.  galima atlikti rankoms.Preparatais su gintaro rūgštimis galima atjauninti amžių išduodančių išorinių plaštakų odą: pašviesinti senatvines dėmes, padidinti jų odos putlumą ir pasiekti, kad kraujagyslės nebūtų taip ryškiai matomos; 

7.  galima pašviesinti patamsėjusius paakius. Į akis dažnai krentantys tamsūs paakiai yra delikati veido sritis, kurios korekcijoms svarbu parinkti preparatą. Redermalizanto su gintaro rūgštimi dėka galima akivaizdžiai pagerinti suglebusios ir suplonėjusios paakių odos būklę. Paakiai tampa ne tik šviesesni, bet ir stangresni, sumažinamos arba išnyksta smulkios raukšlelės. 

Optimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamas individualiai sudarytas procedūrų kursas su konkrečiam atvejui parinktu Institute HYALUAL preparatu. Redermalizacija yra šios kompanijos patentuota odos kokybės gerinimo procedūra su jų sukurtais produktais: XELA REDERM, H&S, ELECTRI.

Paslaugų kainos
Plastikos chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija65 €
Nuotolinė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija Išsamiau40 €
Hialurono injekcijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Atjauninimo kompleksas: redermalizacija, mezoterapija ir PRP396 €
Veido raukšlių lyginimas Juvederm inj. 0,55 Ultra-smile 188 €
Lūpų augmentacija Juvederm inj. 0,55 Ultra-smile 188 €
Veido raukšlių lyginimas, tūrio didinimas, kontūro ryškinimas Fillmed Volume inj. 265 - 285 €
Vidutinių ir gilių raukšlių lyginimas Fillmed Universal 210 €
Lūpų turio didinimas ar kontūro ryškinimas Fillmed LIPS SOFT 1ml 230-250 €
Paviršinių ir mažų raukšlių lyginimas Fillmed Fine Lines 220 €
Veido raukšlių ir kontūrų korekcija Radiesse injekcijomis 1,5ml 380 €
Raukšlių lyginimas Neauvia Organic Stimulate injekcijomis 1 ml 250 - 270 €
Redermalizacija su ELECTRI 150 €
Redermalizacija su ELECTRI+NCTF 135 HA 190 €
Redermalizacija su H&S + NCTF 135HA (1,5ml) 250 €
Redermalizacija su HYALUAL XELA REDERM +NCTF 2,2%360 €
Redermalizacija su HYALUAL XELA REDERM + NCTF 1,1% (2ml) 300 €
Redermalizacija su XELA REDERM 160-270 €
Redermalizacija su XELA REDERM 1,8% + NCTF135HA (2ml) 330 €
Redermalizacija Bionutrilift su Fillmed Universal+ NCTF135HA 350 €
Bioremodeliavimas - odos glebumo mažinimas Profhilo injekcijomis 230 €
Hialurono rūgšties užpildų naikinimas 120 €
Kaniulė injekcijai20 €

Prieš kiekvieną procedūrą būtina gydytojo konsultacija.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Marija SAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Išsamiau

Renaldas VAIČIŪNAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Chirurgijos centro direktorius Išsamiau

Audrius ŽIŽLIAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu