Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Grožio injekcijos

Hialurono rūgšties injekcijos

Haliurono rūgštis natūraliai randama žmogaus kūne. Ji atsakinga už vandens transportavimą bei paskirstymą audiniuose, kitaip tariant – oda išlieka jauna ir sveika dėl šios rūgšties veikimo. Senstant organizmas šią rūgštį gamina lėčiau, o oda suglemba, atsiranda raukšlės.

Estetinės hialurono rūgšties injekcijos atliekamos odos drėgnumo, elastingumo ir stangrumo gerinimui, bei estetinei išvaizdai. Hialiurono rūgšties injekcijų procedūra yra minimaliai invazinė, mažai skausminga, atliekama atitinkamai pasiruošus, steriliai švirkštu injekuojant į išorinius arba vidinius odos audinius.

Hialiurono rūgšties injekcijos atliekamos siekiant atstatyti minkštųjų audinių tūrį, pakoreguoti odos amžinius pakitimus, išlyginti ar padaryti mažiau pastebimas nosies ir lūpų raukšleles, ašarų latako raukšles, taip pat padidinti skruostų tūrį, atstatyti veido ovalą ir pan.

Estetinės medicinos centre „Northway” Klaipėdoje hialiurono rūgšties injekcijų procedūroms atlikti naudojamos pacientų pasitikėjimą ir pripažinimą įgyję „Juvederm“, „Filorga“, „Neauvia“, „Desinfiltral“, „Prostrolane“, „Luminera Crystalys“ užpildai.

Prieš procedūrą būtina registruotis specialisto konsultacijai. Operacijos planuojamos gydytojo ir paciento suderintu laiku. Procedūrą atliksiantis gydytojas įvertina paciento būklę ir supažindina jį su planuojamos procedūros atlikimo būdu, alternatyvomis,  galimomis komplikacijomis, poprocedūriniu periodu. Pacientas supažindinamas su paslaugos kaina. Procedūra gali būti atliekama iš karto.

Kaip atliekama procedūra

Procedūra trunka 10-15 min. Procedūros vieta dezinfekuojama, esant reikalui patepama anestetiniu kremu arba suleidžiama vietiškai lokalaus anestetiko. Preparatas plona adata arba kaniule suleidžiamas į atitinkamus taškus arba poodžio zonas. Gydytojas procedūros eigoje supažindina pacientę su tolesniu procedūrų atlikimo dažniu ir intervalu.

Poprocedūrinis laikotarpis

Po hialurono rūgšties procedūros galima iš karto grįžti į įprastinį kasdieninį režimą.

Hialurono rūgšties estetinis poveikis priklauso nuo odos būklės, vietos į kurią suleistas produktas ir jo kiekio bei  pasirinkto produkto, injekcijų metodo, bei paciento gyvenimo būdo, rūkymo, buvimo saulėje. Rekomenduojama 24 valandas nesimaudyti karštoje vonioje, nesilankyti pirtyje, nevartoti stiprių alkoholinių gėrimų, vengti aktyvaus sporto ar sunkaus fizinio darbo. Atvykti kontrolei po procedūros nėra būtina.

Procedūros efektas yra matomas iš karto. Rezultatai išlieka iki 6-18 mėnesių.

Paslaugų kainos
Plastikos chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija65 €
Nuotolinė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija Išsamiau40 €
Hialurono injekcijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Atjauninimo kompleksas: redermalizacija, mezoterapija ir PRP396 €
Veido raukšlių lyginimas Juvederm inj. 0,55 Ultra-smile 188 €
Lūpų augmentacija Juvederm inj. 0,55 Ultra-smile 188 €
Veido raukšlių lyginimas, tūrio didinimas, kontūro ryškinimas Fillmed Volume inj. 265 - 285 €
Vidutinių ir gilių raukšlių lyginimas Fillmed Universal 210 €
Lūpų turio didinimas ar kontūro ryškinimas Fillmed LIPS SOFT 1ml 230-250 €
Paviršinių ir mažų raukšlių lyginimas Fillmed Fine Lines 220 €
Veido raukšlių ir kontūrų korekcija Radiesse injekcijomis 1,5ml 380 €
Raukšlių lyginimas Neauvia Organic Stimulate injekcijomis 1 ml 250 - 270 €
Redermalizacija su ELECTRI 150 €
Redermalizacija su ELECTRI+NCTF 135 HA 190 €
Redermalizacija su H&S + NCTF 135HA (1,5ml) 250 €
Redermalizacija su HYALUAL XELA REDERM +NCTF 2,2%360 €
Redermalizacija su HYALUAL XELA REDERM + NCTF 1,1% (2ml) 300 €
Redermalizacija su XELA REDERM 160-270 €
Redermalizacija su XELA REDERM 1,8% + NCTF135HA (2ml) 330 €
Redermalizacija Bionutrilift su Fillmed Universal+ NCTF135HA 350 €
Bioremodeliavimas - odos glebumo mažinimas Profhilo injekcijomis 230 €
Hialurono rūgšties užpildų naikinimas 120 €
Kaniulė injekcijai20 €

Prieš kiekvieną procedūrą būtina gydytojo konsultacija.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Marija SAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Išsamiau

Renaldas VAIČIŪNAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Chirurgijos centro direktorius Išsamiau

Audrius ŽIŽLIAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu