Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Grožio injekcijos

Botulino injekcijos

Veidas – mūsų emocijų atspindys. Mes juokiamės, pykstame, liūdime – visa tai ilgainiui palieka žymių. Raukšlių formavimasis tam tikrose veido srityse priklauso nuo odos elastingumo, individualios žmogaus anatomijos bei mimikos raumenų aktyvumo. Jei tam tikri mimikos raumenys dirba labai daug, būna nuolat įsitempę, tuomet odoje atsiranda raukšlių, kurios laikui bėgant tampa vis gilesnės bei labiau pastebimos. Tokių raukšlių korekcijai arba jų atsiradimo prevencijai atliekamos botulino injekcijos.

Botulino toksinas

Injekuotas botulino toksinas medicinoje yra naudojamas jau daugiau nei 20 metų. Jis naudojamas ne tik estetinėje medicinoje, bet taip pat per dideliam prakaitavimui, raumenų spazmams, distonijoms, migreniniams galvos skausmams gydyti. Tai medžiaga, kuri veikia raumenyse esančias nervinių ląstelių galūnėles. Šio poveikio apimtas tam tikras raumuo trumpam tampa nejudrus. Raumeniui atsipalaidavus odoje esančios raukšlės išsilygina, taip pat sustabdomas naujų formavimasis. Sprendžiant veido senėjimo problemas, šios injekcijos dažniausiai naudojamos kaktos ir aplink akis esančių raukšlių korekcijai.

Kada galima pradėti naudoti botulino injekcijas?

Estetiniais tikslais šios injekcijos gali būti naudojamos sulaukus pilnametystės. Svarbu tai, jog šios injekcijos, veikiančios etiologinį mimikos raukšlių atsiradimo faktorių, naudojamos ne tik raukšlės korekcijai, veido jauninimui, bet ir profilaktikai.

Kaip atliekama procedūra?

Ši procedūra atliekama labai greitai, ji trunka iki 20 – 30 minučių. Ji yra beveik beskausmė, nes botulinas į odą suleidžiamas naudojantis itin plona adata, o veido odos plotas į kurį bus leidžiamas toksinas patepamas skausmą malšinančiu tepalu. Botulino injekcijos blokuoja hiperaktyvius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, raukšlės išsilygina. Iš karto po procedūros ant injektuotos vietos uždedamas ledas.

Botulino injekcijos poveikio trukmė dažniausiai priklauso nuo koreguojamos vietos, suleistos preparato dozės, veido raumenų stiprumo bei paties paciento organizmo. Norint išlaikyti pasiektą rezultatą, injekcijas reikia kartoti reguliariai. Kartojant šią procedūrą, botulino poveikis ilgėja iki 6-10 mėnesių, ilgainiui prarandamas įprotis raukytis, lemiantis mimikos raukšlių susidarymą, tad ir raukšlės gali būti nebe tokios intensyvios. Šią procedūrą kartoti dažniau nei kas 3 – 4 mėnesius – nerekomenduojama. Nusprendus nebetaikyti injekcijų, raumenų veikla visiškai atsistato.

Procedūros privalumai:

  • Padeda išspręsti mimikos raukšlių susidarymo priežastis ir jas panaikinti;
  • Pasiekiamas ilgalaikis rezultatas. Priklausomai nuo paciento odos būklės, injekcija veikia 3 – 12 mėnesių;
  • Procedūra yra itin greita, specialus pasiruošimas nebūtinas;
  • Nėra reabilitacinio laikotarpio, po procedūros galite iš karto grįžti į kasdienį gyvenimą.
Paslaugų kainos
Plastikos chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija65 €
Nuotolinė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija Išsamiau40 €
Botulino injekcijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Raukšlių korekcija botulino toksino injekcija akių srityje (50 vv)100 €
Raukšlių korekcija botulino toksino injekcija akių srityje (60 vv) 120 €
Raukšlių korekcija botulino toksino injekcija kaktos srityje (60 vv) 120 €
Raukšlių korekcija botulino toksino injekcija kaktos srityje (75 vv) 150 €
Raukšlių korekcija botulino toksino injekcija kaktos srityje (80 vv) 160 €
Raukšlių korekcija botulino toksino injekcija kaktos srityje (100 vv)200 €
Vistabel injekcijos (1 vv – 10 vv) 7-64 €
Botulino toksino injekcija (5 vv) 10 €
Botulino toksino injekcija (10 vv) 18 €

Prieš kiekvieną procedūrą būtina gydytojo konsultacija.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Renaldas VAIČIŪNAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Chirurgijos centro direktorius Išsamiau

Marija SAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Išsamiau

Ieva TURSKĖ

Dermatologė Išsamiau

Laura TAUTVYDAITĖ

Dermatovenerologė Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu