Paieška
Darbo laikas
I-V 08:00 - 20:00 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
(+370 46) 433 403 Internetu

Estetinės medicinos centras

Grožis ir estetika atgimsta čia

Apie Estetinės medicinos centrą

Estetinės medicinos centras „Northway“ Klaipėdoje skirtas vertinantiems profesionalumą, kokybę, privatumą bei išskirtinį dėmesį. Čia atliekamos visos populiariausios veido ir kūno plastinės bei rekonstrukcinės operacijos, grožio injekcijos, šiuolaikiškos lazerinės ir estetinės dermatologijos procedūros.

Ilgametę patirtį turintys specialistai

Centre dirba profesionalūs, ilgametę patirtį turintys specialistai, nuolat besidomintys naujausiomis estetinės medicinos tendencijomis bei keliantys kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose konferencijose, praktiniuose seminaruose, kursuose. Atidūs, rūpestingi, įsiklausantys į kiekvieno paciento poreikius gydytojai nuo pat pirmos apsilankymo mūsų centre akimirkos siekia, kad gydymas būtų ne tik maksimaliai efektyvus, bet ir malonus.

Aukšta paslaugų kokybė

Itin didelis dėmesys mūsų centre skiriamas paslaugų kokybei. Ją pasiekti padeda profesionalus patyręs personalas, moderni įranga, centre įdiegta kokybės sistema, užtikrinanti saugų ir kokybišką pacientų aptarnavimą bei priežiūrą.

Dėmesys kiekvienam klientui

Dažniausia kreipimosi į grožio specialistus priežastis – nepasitenkinimas savo išvaizda. Tačiau grožis yra labai subjektyvus, neturintis konkrečių standartų, todėl viena iš medicinos centro „Northway“ gydytojų misijų – įsiklausyti į kiekvieno paciento lūkesčius ir suteikti jam galimybę atrodyti taip, kaip nori jis.

Jeigu nepasitikite savo išvaizda ir manote, kad ji trukdo jaustis laimingam, „Northway“ dermatologų ir plastinės ir rekonstrukcinės gydytojų komanda pasiruošusi Jums padėti! Mes tikime, kad savimi pasitikintys žmonės yra laimingesni.

Kodėl verta rinktis mūsų specialistus?
3 plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų ekspertų komanda
600 atliktų krūtų operacijų
300 siūlomų grožio paslaugų
700 atliktų operacijų per pirmą 2019 pusmetį
Estetinės medicinos centro paslaugos
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. KRYŽEVIČIENĖ
Ačiū daktare, už jūsų profesionalumą, nuoširdumą, patarimus ir už pooperacinį laikotarpį be skausmų. Dovilė Žebrauskienė.Dovilė Žebrauskienė 50, Klaipėda
Norėčiau padėkoti jūsų gydytojui V. Jermolajevui už padarytą operaciją, kuri suteikė galimybę pilnai pasveikti ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Operaciją gydytojas darė Kretingoje. Man trūko 5 rotaciniai peties raumenys po sunkios traumos.
Po konsultacijų kitose klinikose atsakymas buvo vienas- arba sąnario keitimas arba reabilitacija, kurią...Rimas Ruginis  57, Švenčionys
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva Scegauskaite 51, Šiauliai
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu