Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Hemorojaus ir išangės srities operacijos

Hemorojaus šalinimo operacija THD metodu

Transanalinė hemoroidų dearterializacija (THD), naudojant belaidę sistemą „Trilogy“ – tai inovatyvi, tausojanti hemorojaus operacija, šiuo metu pripažįstama vienu pažangiausiu ir efektyviausiu hemorojaus gydymo būdu visame pasaulyje. Unikali sistema suteikia galimybę operaciją individualizuoti ir tiksliai pritaikyti kiekvienam pacientui. Šis metodas tinkamas gydyti visus hemorojaus laipsnius (I-IV).

Kaip vyksta operacija? 

Šis operacija – tai saugi ir tausojanti alternatyva įprastiems gydymo metodams, gydant net ir pažengusių stadijų hemorojų. Ji pagrįsta visai kitokiu principu nei kiti hemorojaus gydymo metodai.

Procedūros metu į tiesiąją žarną įvedamas specialus belaidis daviklis, kuris ultragarsu identifikuoja arterijas, maitinančias veninius išsiplėtusius mazgus. Nutraukus maitinimą šie mazgai subliūkšta. Apie valandą trunkanti operacija dažniausiai atliekama taikant bendrinę nejautrą, tačiau kai kuriais atvejais pakanka ir vietinio nuskausminimo.

Kuo šis metodas naudingas pacientui?

Naudojant šį metodą, operuojama tiesiosios žarnos dalyje, kurioje nėra nervinių galūnėlių, todėl pacientas nejaučia nemalonių pojūčių. Po operacijos pakanka tabletės nuo skausmo, pacientas jau kitą dieną gali grįžti į didelio fizinio krūvio nereikalaujantį darbą, vairuoti, užsiimti kita įprasta veikla.

Gydytojai proktologai primena, kad negydant hemorojaus laiku, liga progresuoja, dėl didėjančių mazgų gali dažnėti ir gausėti kraujavimas, didėti diskomfortas, atsirasti skausmas. Svarbu kreiptis laiku ir varginanti problema, naudojant efektyvius, komfortiškus ir ypatingai saugius šiuolaikiškus metodus, per vieną dieną gali būti išsprendžiama.

Chirurgijos centras ,,Northway” Klaipėdoje yra sudaręs sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl bazinė operacijos kaina, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu, apmokama privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.

Paslaugų kainos
Proktologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Gydytojo proktologo konsultacija45 €
Gydytojo proktologo konsultacija (Gyd. prof. N. Samalavičius)60 €
Hemorojaus ir išangės srities operacijos
Paslaugos pavadinimasNorthway paslaugos kaina nuo, €Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK (pacientas nemoka)*, €Galimas papildomas paciento mokėjimas prie TLK bazinės kainos**, €
Hemorojaus šalinimo operacija1190 €630,22 €560-620 €
Hemorojaus šalinimo operacija THD naudojant TRILOGY sistemąNaujiena!1385 €630,22 €755-815 €
Išangės odos fragmento ekscizija 569 €268,45 €300 - 540 €
Išangės fistulės ekscizija 945 €630,22 €315 - 385 €
Išangės įplėšos operacija905 €630,22 €275 - 305 €
Lėtinės išangės įplėšos operacija1025 €630,22 €395 - 455 €
Išangės fistulės operacija1005 €630,22 €395 - 465 €
Išangės pūlinio drenavimas945 €630,22 €315 - 385 €
Išangės polipo ekscizija945 €630,22 €315 - 385 €
Pilonidinės cistos ekcizija1182 €776,72 €405-465 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti. Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo konsultacija.

*Šios paslaugos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis ir teikiamos be jokio papildomo mokesčio.

** Kai pacientas, pasitaręs su gydytoju, pasirenka papildomas ir/ar brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas ir pan., pvz.: pagerintos anestezijos ir pagerintos medicininės individualios slaugos, brangesnius vaistus, medicinos pagalbos priemones, medžiagas.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Operacijas atliekantys gydytojai

Miglė KYBRANSIENĖ

Bendrosios chirurgijos gydytoja, proktologė Išsamiau

Prof. Narimantas Evaldas SAMALAVIČIUS

Abdominalinis (pilvo) chirurgas, proktologas, endoskopuotojas Išsamiau

Algirdas PALŠIS

Bendrosios chirurgijos gydytojas, proktologas Išsamiau

Oleg ALIOŠIN

Abdominalinis chirurgas, bendrosios chirurgijos gydytojas, proktologas Išsamiau

Nerijus KASELIS

Abdominalinis (pilvo) chirurgas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu