Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Bendrosios ir pilvo chirurgijos operacijos

Išvaržų operacijos (hernioplastika)

Chirurgijos centre „Northway” Klaipėdoje atliekamos pilvo sienos išvaržų (įgimtų, pooperacinių, kirkšninių, šlauninių, baltosios linijos, ventralinių, bambos, retų pilvo sienos išvaržų) chirurginis gydymas (hernioplastika) atvirais ir mažai invaziniais būdais, su sintetiniais tinkleliais arba be jų. 

Incizinių (pooperacinių) arba baltosios linijos išvaržų operacija

Laparoskopinė hernioplastika – tai naujausias pooperacinių (incizinių) ir kitų įgytų pilvo sienos išvaržų minimaliai invazyvus chirurginis gydymas, kai specialus sintetinis tinklas užklojamas pilvo viduje siekiant panaikinti pilvo sienos defektą. Šis gydymo būdas taip pat naudojamas pilvo raumenų išsiskyrimo po gimdymo korekcijai mažai invaziniu chirurginiu metodu (panašu į abdominoplastiką, tik nėra ilgo pjūvio apačioje).

Bambos išvaržos operacija

Naujausias pooperacinių (incizinių) ir kitų įgytų pilvo sienos išvaržų minimaliai invazyvus chirurginis gydymas taikomas didelėms bambos išvaržoms su vidiniu tinklu.

Laparoskopinės hernioplastikos privalumai – nereikalingi dideli pjūviai, nelieka randų, lengvesnis pooperacinis laikotarpis.

Kirkšnies išvaržos operacija

Kirkšnies išvarža – viena dažniausių ligų pasaulyje ir Lietuvoje, kai prireikia chirurginės intervencijos. Kirkšnies išvarža dažniausiai diagnozuojama vyrams, bet pasitaiko ir moterims. Išvarža retai sukelia žymesnį skausmą. Ji aptinkama apčiuopus mažą darinį ar guzelį kirkšnies srityje, gana dažnai – po didesnio fizinio krūvio. Nešalinama išvarža gali gerokai padidėti ir vėliau kelti nepatogumų, kai kada ir įstrigti.

Operacija įprastai atliekama laparoskopiniu būdu, padarius tris nedidelius pjūvius (didžiausias jų siekia 1 cm, kiti – vos kelis milimetrus) pilvo sienoje ir šalia bambos. Operacijos metu išvaržos vietoje paliekamas tinkliukas, kuris uždaro išvaržos angą ir neleidžia formuotis naujai išvaržai. Standartinė išvaržos operacija trunka iki valandos. Siekiant pašalinti didesnę išvaržą gali tekti operuoti ne laparoskopiniu, o atviruoju būdu.

Kitą dieną po laparoskopinės operacijos pacientas išleidžiamas namo. Pacientai skausmo nejaučia arba jis būna silpnas, komplikacijos pasitaiko retai. Žmogus po šios operacijos greitai grįžta į įprastą gyvenimą. Po operacijos apie mėnesį apribojama fizinė veikla.

Stemplinės angos diafragmos išvaržos operacija

Stemplinės angos diafragmos išvarža – dažniausiai nustatoma pacientams, kurie skundžiasi rėmens graužimu, maisto atpylimu gulint ir kitais virškinimo sutrikimais. Kartu jiems diagnozuojamas gastroezofaginis refliuksas.

Gastroskopijos tyrimo metu nustačius stemplinės angos diafragmos išvaržą bei aptikus žaizdeles stemplėje, rekomenduojamas skrandžio rentgenologinis tyrimas su kontrastine medžiaga. Pastarasis tyrimas padeda patvirtinti stemplinės angos diafragmos išvaržą. Iš pradžių pacientui rekomenduojama vartoti rūgštingumą mažinančius ir žaizdeles užgydančius vaistus. Kai po ilgesnio vartojimo medikamentai tampa nebeveiksmingi arba pabosta nuolat juos vartoti, pacientas siunčiamas pilvo chirurgo konsultacijai.

Tokiais atvejais atliekama stemplinės angos diafragmos išvaržos plastika. Operacijos metu pro mažas skylutes laparoskopu susiuvama išvarža. Chirurginė intervencija trunka 1,5 – 2,5 valandos. Atliekant šią operaciją labai svarbu pilvo chirurgo profesionalumas ir patirtis, nes tai lemia galutinį operacijos rezultatą.

Po sėkmingos operacijos dingsta nemalonūs virškinimo pojūčiai: rėmens graužimas, deginimas ir maisto atpylimas. Mokslinės literatūros duomenimis, 95 proc. pacientų po šios operacijos nebejaučia refliukso simptomų ir nebereikia vartoti vaistų. Galutinis rezultatas priklauso ir nuo paciento gebėjimo laikytis pooperacinio laikotarpio rekomendacijų: mitybos režimo (valgyti labai dažnai itin mažomis porcijomis) ir svorio kontrolės.

Chirurgijos centras ,,Northway” Klaipėdoje yra sudaręs sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl bazinė operacijos kaina, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu, apmokama privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.

Paslaugų kainos
Suaugusių ir vaikų chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Gydytojo chirurgo konsultacija50 €
Gydytojo abdominalinės (pilvo) chirurgijos konsultacija50 €
Gydytojo chirurgo (prof. N. Samalavičiaus, dr. V. Eismonto) konsultacija60 €
Gydytojo krūtinės ląstos chirurgo konsultacija45 €
Gydytojo vaikų chirurgo konsultacija45 €
Gydytojo chirurgo pakartotinė konsultacija dėl to paties susirgimo40 €
Gydytojo abdominalinės (pilvo) chirurgijos pakartotinė konsultacija35 €
Gydytojo vaikų chirurgo konsultacija atliekant echoskopiją55 €
Išvaržų operacijos
Paslaugos pavadinimasNorthway paslaugos kaina nuo, €Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK (pacientas nemoka)*, €Galimas papildomas paciento mokėjimas prie TLK bazinės kainos**, €
Pilvo sienos išvarža (atviru būdu)1229 €848,67 €380 - 440 €
Kirkšninės išvaržos operacija atviru būdu1229 €848,67 €380 - 440 €
Kirkšninės išvaržos operacija laparoskopijos būdu (vienpusė)1655 €848,67 €807 - 867 €
Abipusė kirkšninės išvaržos laparoskopinė operacija su tinkliukais1799 €848,67 €950 - 1010 €
Šlauninės išvaržos operacija laparoskopijos būdu (vienpusė)1633 €848,67 €784 - 844 €
Bambos išvaržos operacija1229 €848,67 €380 - 440 €
Laparoskopinė bambos išvaržos operacija1821 €848,67 €972 - 1032 €
Laparoskopinė išvaržos operacija (incizinių arba baltosios linijos)2709 €848,67 €1860 - 1920 €
Laparoskopinė išvaržos plastika3594 €2129,05 €1465 - 1525 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti. Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo konsultacija.

*Šios paslaugos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis ir teikiamos be jokio papildomo mokesčio.

** Kai pacientas, pasitaręs su gydytoju, pasirenka papildomas ir/ar brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas ir pan., pvz.: pagerintos anestezijos ir pagerintos medicininės individualios slaugos, brangesnius vaistus, medicinos pagalbos priemones, medžiagas.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Operacijas atliekantys gydytojai

Dr. Vitalijus EISMONTAS

Abdominalinis (pilvo) chirurgas Išsamiau

Nerijus KASELIS

Abdominalinis (pilvo) chirurgas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą...D. K.
Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.Silva S.
Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.Eglė
Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.Danė G.
Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, bega...J. S.
Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras S.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!Rasa
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.Elena M.
Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktar...Rasa R.
Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.Julija T.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu