Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Tadas Stančikas

Ortopedija traumatologija

Prioritetinės profesinės kvalifikacijos sritys: pacientų, kuriuos vargina klubo ar kelio sąnarių artrozė (osteoartritas, degeneracinė sąnarių liga) konservatyvus ir chirurginis gydymas; kelio sąnario pirminis ir revizinis (pakartotinas) endoprotezavimas; klubo sąnario pirminis ir revizinis (pakartotinas) endoprotezavimas.

Užsienio kalbos: Anglų k., Rusų k.

Išsilavinimas

2011 m. įgijo gydytojo ortopedo traumatologo specialybę Kauno medicinos universitete.

Profesinė veikla

Nuo 2005 iki 2011 m. medicinos gydytojas, Klaipėdos universitetinė ligoninė.
Nuo 2011 m. gydytojas ortopedas traumatologas, Klaipėdos universitetinė ligoninė.

Nuo 2016 m. sąnarių implantacijos skyriaus vedėjas, Klaipėdos universitetinė ligoninė.

Patyręs specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją – kelis kartus metuose dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose instrukciniuose kursuose,  taip pat Ortopedų traumatologų draugijos ir sąnarių endoprotezavimo asociacijos organizuojamuose kongresuose, konferencijose, suvažiavimuose.

2012 m. gydytojas stažavosi Stryker mokymų centre, JAV, 2014 m. Exeter akademija, Jungtinė Karalystė, 2014 ir 2015 m. dalyvavo EHS-EFORT kursuose „Klubo sąnario patologija jauname amžiuje“ Šveicarijoje ir Ispanijoje.

Narystės

Lietuvos ortopedų traumatologų draugijos, Klaipėdos krašto ortopedų traumatologų draugijos ir Europos ortopedų traumatologų draugijos narys, Lietuvos sąnarių endoprotezavimo asociacijos valdybos narys.

Registruokitės pas gydytoją
telefonu +370 (46) 433403