Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Šeimos gydytojai

„Northway“ medicinos centre dirbančius bendrosios praktikos gydytojus vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau nustatyti priežastį, sutrikdžiusią žmogaus sveikatą, ir pagelbėti jam. Sergantį pacientą bendrosios praktikos gydytojas gali priimti tą pačią dieną. Jei reikia, kiekvienas skubiai nukreipiamas pas gydytoją specialistą.

„Northway“ medicinos centre pas tą patį šeimos gydytoją gali lankytis visi šeimos nariai. Būtent šeimos gydytojas žino jų lėtinius susirgimus, rūpinasi profilaktika, sprendžia sveikatos problemas.

Šeimos gydytojai didžiausią dėmesį skiria sveikatos stiprinimui, priežiūrai ir ligų profilaktikai. Jie pataria, kaip sveikai maitintis, sportuoti, derinti darbą ir poilsį. Medicinos centre siūlomos specializuotos profilaktinio sveikatos tikrinimo programos vyrams, moterims, vaikams, kūdikių priežiūros programos, taip pat paketai pagal ligas (insulto prevencijos, galvos skausmų diagnostikos, ginekologinių, urologinių problemų ištyrimo ir kt.). Nusprendęs pasitikrinti profilaktiškai, pacientas ne tik rūpinasi savimi, bet ir sutaupo pinigų. Visoms programoms taikomos didelės nuolaidos.

Šeimos gydytojai:
• konsultuoja vaikus ir suaugusius,
• nustato preliminarią ligos diagnozę,
• skiria būtinus tyrimus,
• skiria ir kontroliuoja gydymą,
• nukreipia specialistų konsultacijoms,
• lanko ligonius namuose.


Subalansuotos ir efektyvios sveikatos patikros programos įgalina, ieškant sveikatos problemos priežasties, atlikti tik reikalingus tyrimus bei procedūras. Sveikatos klubo nariams priklauso lojalumo programos taikomos nuolaidos.