Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT

Kokybė ir saugumas

“Northway” medicinos centruose Vilniuje ir Kretingoje įdiegta kokybės vadybos sistema, kurios atitiktį tarptautinio standarto ISO 9001:2008 reikalavimams patvirtino tarptautinė sertifikavimo įstaiga “Bureau Veritas International” 2014 m. gegužės 14 d. išdavė tai patvirtinantį sertifikatą.

Kokybės vadybos sistema taikoma visoms „Northway“ medicinos centrų Vilniuje ir Kretingoje teikiamoms paslaugoms. Ji apima profilaktinį sveikatos tikrinimą, diagnostiką, ambulatorinį ir stacionarinį gydymą, dienos chirurgiją ir chirurginį gydymą, reabilitaciją, vaisingumo centro ir kitas paslaugas.

Vadybos sistemoje identifikuoti procesai, kurie būtini teisinius ir pacientų reikalavimus atitinkančiam sveikatos priežiūros paslaugų teikimui. Procesai planuojami, valdomi, stebimi, matuojami ir gerinami, siekiant ne tik patenkinti pacientų reikalavimus, bet ir juos viršyti. Nustatyti procesų kriterijai ir rodikliai, tarp jų ir paslaugų kokybės gerinimui. Rodiklių pasiekimas yra nuolat stebimas, imamasi gerinimo veiksmų.

“Northway” medicinos centruose naudojama moderni ir saugi medicinos įranga, jos priežiūrai taikomi teisiniai ir gamintojų keliami reikalavimai. Infekcijų prevencijai bei valdymui sukurta įdiegta ir nuolat gerinama PPO rekomendacijas bei geriausią pasaulinę praktiką atitinkanti programa. Naudojamos sterilios vienkartinės priemonės. Laikomasi reagentų ir darbo priemonių galiojimo terminų, o jiems pasibaigus, vykdoma šių priemonių utilizacija.