Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT

Kodėl verta rinktis medicinos centrą „NORTHWAY“ Klaipėdoje

Patyrę aukščiausios kvalifikacijos gydytojai 

Chirurgijos centre „NORTHWAY“ dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kuriuos vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau nustatyti sveikatą sutrikdžiusią priežastį ir padėti išspręsti iškilusias sveikatos problemas.

Nauja, moderni tyrimų įranga

Medicinos centre „NORTHWAY“ naudojama tik nauja, iš patikimiausių aukščiausią kokybę garantuojančių gamintojų įsigyta įranga ir reagentai.

Operatyvumas

Pas medicinos centro „NORTHWAY“ specialistus pacientai priimami greitai, jiems patogiu metu –  eilėje laukti nereikia. Medicinos centre įsikūrusi tyrimų laboratorija, tad tyrimų rezultatus gausite iš karto.

Jauki aplinka ir Išskirtinis dėmesys kiekvienam pacientui

Medicinos centras „NORTHWAY“ skirtas vertinantiems privatumą bei išskirtinį dėmesį. Kiekvienas medicinos centro „NORTHWAY“ pacientas apgaubiamas šilta globa ir rūpesčiu. Pacientui atsakoma į visus rūpimus klausimus, tiksliai ir suprantamai perduodama informacija apie skiriamus tyrimus, diagnozę ir gydymą, detaliai aptariama gydymo eiga.
Didžiuojamės savo aukštos kvalifikacijos specialistais, kurie nuo pat pirmos apsilankymo mūsų medicinos centre akimirkos rūpinasi, kad kiekvienas Jūsų vizitas būtų ne tik maksimaliai efektyvus, bet ir malonus.

Konfidencialumas

Mums svarbus paciento pasitikėjimas, todėl medicinos centre „NORTHWAY“ ypatingas dėmesys skiriamas paciento saugumo, privatumo bei sveikatos informacijos konfidencialumo užtikrinimui. Paciento asmens bei sveikatos duomenys prieinami tik medicinos centro specialistams, tiesiogiai dalyvaujantiems gydymo procese.