Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Kodėl verta rinktis medicinos centrą „Northway“

Pasirūpinkite savo sveikata privačioje klinikoje

Rūpinatės savo sveikata, tačiau nežinote kokią medicinos įstaigą pasirinkti? „Northway“ medicinos ir chirurgijos centrai – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina profesionalumą, moderniausią medicinos įrangą bei jaukią aplinką.

Aiškios vertybės – kelias į sėkmę

Privati klinika „Northway“ vadovaujasi tokiomis vertybėmis, kurios leidžia pasiekti ne tik geriausių sveikatos būklės rezultatų, bet ir patenkinti visus mūsų klientų lūkesčius, asmens saugumo poreikius. Lyderystė, kūrybingumas, strateginė drausmė, veiklos meistriškumas – vertybės, vedančios mus į priekį. Kiekvienas darbuotojas stengiasi nuolat tobulėti, kelti savo kvalifikaciją profesinėje srityje, suprasti individualius klientų poreikius.

Dėmesys – kokybei ir saugumui

Medicinos centrai Vilniuje bei Kretingoje turi įdiegtą efektyvią kokybės valdymo sistemą, kuri yra patvirtinta specialiu „Bureau Veritas International” sertifikatu. Ši kokybės valdymo sistema užtikrina, kad visos medicinos centro siūlomos paslaugos atitiktų aukščiausius standartus, kurie taikomi ne tik mūsų siūlomoms paslaugoms, bet ir naudojamai medicinos įrangai.

Greiti tyrimų rezultatai

Nenorite, kad visa diena prabėgtų laukiant medicininių tyrimų rezultatų? Tuomet apsilankykite privačioje klinikoje, kurioje taupomas Jūsų laikas. Vienas iš pagrindinių privačios klinikos privalumų – operatyvus aptarnavimas, kuris leis išvengti varginančių eilių prie medicininių tyrimų kabinetų.

Privati klinika „Northway“ pasirūpins Jūsų sveikata. Čia pajusite ir suprasite, ką reiškia kokybiškos medicinos paslaugos, malonus aptarnavimas, profesionalūs bei efektyvūs gydymo metodai.

Patyrę aukščiausios kvalifikacijos gydytojai 

Medcinos centre „Northway“ dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kuriuos vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau nustatyti sveikatą sutrikdžiusią priežastį ir padėti išspręsti iškilusias sveikatos problemas.

Konfidencialumas

Mums svarbus paciento pasitikėjimas, todėl medicinos centre „Northway“ ypatingas dėmesys skiriamas paciento saugumo, privatumo bei sveikatos informacijos konfidencialumo užtikrinimui. Paciento asmens bei sveikatos duomenys prieinami tik medicinos centro specialistams, tiesiogiai dalyvaujantiems gydymo procese.