Medicinos centras NORTHWAY Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT

Klientų atsiliepimai, pasiūlymai, skundai

 • D. KRYŽEVIČIENĖ

  Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą susidūriau su daug gydytoju, chirurgų, bet tokį nuostabų gydytoją pažinau pirmą kartą. Rekomenduosime visiems. Didžiausia padėka Jums. Esate nepaprastas žmogus ir gydytojas. AČIŪ. PAGARBIAI, D. KRYŽEVIČIENĖ.

 • Dovilė Zebrauskiene 50, Klaipėda

  Ačiū daktare,už jūsų profesionalumą,nuosirduma,patarimus,ir už pooperacini laikotarpį be skausmų.Dovile Zebrauskiene.

 • Rimas Ruginis 57, Švenčionys

  Norėčiau padėkoti jūsų gydytojui V. Jermolajevui už padarytą operaciją, kuri suteikė galimybę pilnai pasveikti ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Operaciją gydytojas darė Kretingoje. Man trūko 5 rotaciniai peties raumenys po sunkios traumos.
  Po konsultacijų kitose klinikose atsakymas buvo vienas- arba sąnario keitimas arba reabilitacija, kurią atlikus negalėjau pakelti rankos. Buvau labai nusivylęs savo sveikatos būkle, kadangi laukė invalidumas iki gyvenimo galo. Ir štai draugai patarė kreiptis i V. Jermolajevą.
  Įvyko stebuklas. Po operacijos praėjus 3 savaitėms mano ranka atsistatė. Dabar aš galiu dirbti plaukioti, skaldyti malkas, džiaugtis gyvenimu. Norėčiau labai padėkoti gydytojui už suteiktą gyvenimo džiaugsmą. Klinika turėtų didžiuotis turėdama tokį specialistą.

 • Silva Scegauskaite 51, Siauliai

  Norečiau , padėkoti uz operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui jis nuostabus žmogus , kaip gydytojas ir kaip žmogus , už jo auksines rankas

Rašyti atsiliepimą

 • * — žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina