Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Atsiliepimai
 • Labai didelis ačiū visai Northway komandai. Nesu dar sutikusi šiltesnio ir malonesnio personalo. Labai didelis AČIŪ gyditojai Rasai Dargienei už patebėtas problemas ir operatyvų jų sprendimą, ačiū Svajūnei Goštautienei už priežiūrą, už rūpestį po operacijos. Gydymo įstaigą rekomenduoju visu 100% .

  Simona Č. 32, Rietavas
 • Prieš 10 dienų dariau viršutinių vokų plastinę operaciją. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau ,,Northway" medicinos centrą. Noriu padėkoti plastikos chirurgui, atlikusiam man operaciją, Renaldui Vaičiūnui. Tai tikrai profesionalus, išmanantis savo darbą chirurgas. Labai nuoširdus, atsakantis į visus rūpimus klausimus, turintis gerą humoro jausmą. Jau po konsultacijos žinojau, kad viskas bus gerai. Taip pat nuoširdžiai dėkoju slaugytojai Jolantai, kuri su dideliu atsidavimu rūpinosi manimi prieš operaciją ir po jos. Ačiū už šiltą, jaukią, draugišką atmosferą, sukurtą ,,Northway" medicinos centro darbuotojų. SĖKMĖS Jums Jūsų tolimesniuose darbuose!

  Birutė K. 59, Klaipėda
 • Šeimos gydytoja labai maloni, tikra profesionalė, kuri matomai rūpinosi mano sveikata ir savijauta, išklausė, patarė, padėjo, o svarbiausia, išrašė man vaistus, kurių man tuo metu labai reikėjo🙂 ir nekišo kitų kaip kai kurie gydytojai! Vien pokalbis buvo labai nuoširdus! Labai gera gydytoja matomai turinti daug patirties ir žinių! Nesigailiu kad tuo metu jau 2 kartą pasirinkau Northway centrą ir ne be reikalo!

  Roberta P. 29, Klaipeda
 • Dėkinga už šiltą priėmimą klinikoje, personalo nuoširdumą. Didelis Ačiū gyd. J.Šeputienei už malonų, žmogišką, paprastą dialogą, tyrimus, rekomendacijas, likau labai patenkinta.

  Akvilė 43, Klaipėda
 • Dėkoju gydytojai Marijai Sakalauskaitei už gerai atliktą viršutinių vokų operaciją. Operacija praėjo lengvai ir sklandžiai, dėmesys pacientui tikrai didelis, viskas paaiškinama smulkmeniškai ir aiškiai, visos baimės dingsta. Lengva ranka ir profesionalumas. Džiaugiuosi rezultatu! Sėkmės darbuose!

  Ingrida K. 49, Klaipėda
 • Esu labai dėkinga gyd. traumatologui Markui Fiodorovui už puikų nuoširdų bendravimą, išsamų papasakojimą apie operaciją, esu labai dėkinga sesutei (nepaklausiau vardo) už skirtą labai didelį dėmesį, nuoširdumą ir dar visai operaciją atlikusiai komandai didžiulis AČIŪ. Tikrai parekomenduosiu kreiptis savo pažįstamiems.

  Zita M. 59, Mažeikių raj.
 • Norėtųsi prirašyti tikrai daug ir tikrai tik labai gerų žodžių, bet čia ne vieta rašyti romanus. Labai didelis ačiū visai Northway (Naujoji uosto 9, Klaipėda) komandai, visi buvo žmogiški, šilti, kantrūs, mandagūs, žodžiu, nuostabus. Labai ačiū chirurgui Algirdui Palšiui, anesteziologui ir visai komandai, kurie dalyvavo mano operacijoje, labai gaila, kad nežinau visu jų vardų. Labai labai noriu padėkoti slaugei (paršelis nei vardo nepaklausiau), kuri buvo man labai atidi, kantri, šilta, tikrai labai gera darbuotoja ir tikrai labai fainas žmogutis. Dar kartą ačiū Jums visiems!

  Tomas J. 42, Klaipėda
 • Dėkinga neurologei Dangirai Padimanskienei už diagnozę, gydymą ir nuoširdų bendravimą. Išrašyti vaistai puikiai veikė. Stuburo ir kojos skausmai pasitraukė 80-90 proc. Belieka išmokti atlikti mankštos tempimo pratimus ir atitolinti stuburo operaciją. Ačiū už pagalbą :)

  Laimutė K. 62, Klaipėda
 • Labai džiaugiuosi, kad patekau pas gastroenterologę gydytoją Šeputienę, kuri ne tik nuoširdžiai išklausė sveikatos nusiskundimus, bet tiksliai nustatė ligos diagnozę ir paskyrė tinkama gydymą. Didelis ačiū gydytojai. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.

  Daiva 56, Klaipėda
 • Noriu padėkoti seselei Oksanai ir gydytojui Fiodorovui už jų nuoširdumą ir profesionalumą. Viskas buvo puiku.

  Levon M. 62, Palanga
 • Medicinos centras Northway gali tikrai didžiuotis, kad pas juos dirba pati geriausia Klaipėdoje akušerė ginekologė - Audronė Milkintaitė. Tai tikrai labai rūpestinga, atsidavusi savo darbui, nuoširdi specialistė. Tikra profesionalė! Tikrai visiems rekomenduoju šią puikią daktarę. Kuo didžiausios sėkmės!

  E. Lubienė 45, Gargždai
 • Ačiū gydytojui Vidui Jankui už sugrąžintą visavertį gyvenimą, profesionalumą ir atidumą.

  Violeta M. 66, Klaipėdos r.
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.

Northway Favicon 512x512 Ok

Svarbi informacija pacientams

Informuojame, kad centras nedirbs rugsėjo 25 d. (šeštadienį).

Kviečiame su mumis susisiekti pirmadienį.

Atsiprašome už galimus nepatogumus!

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu