Paieška
Darbo laikas
I-V 08:00 - 20:00 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
(+370 46) 433 403 Internetu
Atsiliepimai
 • Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.

  Silva Scegauskaite 51, Šiauliai
 • Norėčiau padėkoti jūsų gydytojui V. Jermolajevui už padarytą operaciją, kuri suteikė galimybę pilnai pasveikti ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Operaciją gydytojas darė Kretingoje. Man trūko 5 rotaciniai peties raumenys po sunkios traumos.
  Po konsultacijų kitose klinikose atsakymas buvo vienas- arba sąnario keitimas arba reabilitacija, kurią atlikus negalėjau pakelti rankos. Buvau labai nusivylęs savo sveikatos būkle, kadangi laukė invalidumas iki gyvenimo galo. Ir štai draugai patarė kreiptis į V. Jermolajevą.
  Įvyko stebuklas. Po operacijos praėjus 3 savaitėms mano ranka atsistatė. Dabar aš galiu dirbti plaukioti, skaldyti malkas, džiaugtis gyvenimu. Norėčiau labai padėkoti gydytojui už suteiktą gyvenimo džiaugsmą. Klinika turėtų didžiuotis turėdama tokį specialistą.

  Rimas Ruginis  57, Švenčionys
 • Ačiū daktare, už jūsų profesionalumą, nuoširdumą, patarimus ir už pooperacinį laikotarpį be skausmų. Dovilė Žebrauskienė.

  Dovilė Žebrauskienė 50, Klaipėda
 • Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą susidūriau su daug gydytoju, chirurgų, bet tokį nuostabų gydytoją pažinau pirmą kartą. Rekomenduosime visiems. Didžiausia padėka Jums. Esate nepaprastas žmogus ir gydytojas. AČIŪ. PAGARBIAI, D. KRYŽEVIČIENĖ.

  D. KRYŽEVIČIENĖ
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu