Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Atsiliepimai
 • Dėkoju gydytojai- proktologei Miglei Kybransienei. Puiki, atidi, įsiklausanti, puikiai išmananti savo darbą, profesionali gydytoja. Ačiū už suteiktus patarimus, nuoširdumą

  Zuzana 70, Klaipėda
 • Turėjau pirmąjį susitikimą su R. Dargienę dėl IVF proceso, tokios kompetencijos ir taktiško specialisto dar nesu Klaipėdos medikų rate sutikusi! Tik patys geriausi atsiliepimai.
  Pirmas kartas ir pirmoji pažintis ne tik su savo srities specialiste R. Dargienę, bet ir su aptarnaujančiu personalu ir pačia klinika įspūdis visokeriopai geras.

  Sėkmės darbuose visai Jūsų NORTHWAY klinikai!

  Ačiū ir iki kitų kartų ☕

  Diana B. 28, Klaipėda
 • 2020 09 15 Jūsų klinikoje buvo atlikta peties operacija. Viskas buvo atlikta aukščiausiame lygyje. Pradedant nuo registratūros darbuotojų aptarnavimo, slaugytojų - sesučių bei operaciją atlikusių gydytojų. Dėkoju operavusiam-konsultavusiam gyd. Markui Fiodorovui, anesteziologui dalyvavusiam šioje operacijoje.

  P.S. maniau, kad tokio aukšto lygio paslaugos, aptarnavimas yra rodomas tik holivudo filmuose. O pasirodo tikrovė čia pat - NORTHWAY medicinos centre. Tai yra profesionalūs gydytojai, slaugytojos bei aukščiausio lygio aptarnavimas. AČIU JUMS IR SĖKMĖS JŪSŲ DARBUOSE !!!

  Vytautas S., Klaipėda
 • Endokrinologas R. Savickas - vienas mano mylimiausių gydytojų. Konsultacijos metu bendrauju su juo ir žinau, jog, nepasaint nieko, viskas bus gerai. Didelis savo srities žinovas ir profesionalas.

  Jelena S. 36, Klaipėda
 • Gydytoja V. Uzelienė be galo patiko - ji yra rūpestinga, nuoširdi, profesionali, atsakė į visus užduotus klausimus. Viena iš tų gydytojų, pas kurias norisi sugrįžti. Dėkoju už patarimus.

  Jelena S. 36, Klaipėda
 • Džiaugiuosi, kad Northway turi puikią specialistę - Ritą BUIVYDAITĘ-DAILIDĖNĘ. Nuoširdus ačiū už puikų priėmimą, konsultaciją, išsamų informacijos suteikimą. Didelis ačiū, grįšim dar ne kartą.

  Julija T. 32, Klaipėda
 • Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktaras buvo itin švelnus. Man visiškai neskaudėjo. Po operacijos net mėlynių nebuvo, nors minėjo kad bus. Jau kitą dieną buvau darbe su pleistriukais. Siūlės dailios, randukai plonyčiai, jų beveik nesimato. Kas nežino apie operaciją sako, kad atrodau išsimiegojusi :))) Dėkoju už puikiai atliktą darbą! Dabar man patinka žiūrėti į veidrodį rytais: akys atrodo pailsėjusios, gražios, net dažytis nebūtina. Rekomenduoju dr. Renaldą Vaičiūną, puikus savo srities specialistas! Manau vokų pakėlimui pasirinkau patį geriausią! Jei būčiau žinojusi, kokia tai patirtis, jau prieš 2 metus būčiau tam pasiryžus! Man asmeniškai įsipjauti į pirštą buvo daug nemaloniau nei vokų plastika. Didelis ačiū gerb. Dr. Renaldui Vaičiūnui už mano svajonės išpildymą taip kokybiškai!

  Rasa R. 40, Vilnius
 • Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.

  Elena M. 73, Klaipeda
 • Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!

  Rasa 34, Klaipėda
 • Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

  Aleksandras S.
 • Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, begalinį dėmesį į problemą ir suteiktą pagalbą. Linkiu gydytojui sėkmės teikiant pagalbą kenčiantiems žmonėms.

  J. SERAPINIENĖ 63, Klaipėda
 • Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.

  Danė G. 60, Gargždai
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu