Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu

Atsiliepimai

 • Klinikoje pasijaučiau taip, lyg būčiau laukiama sena pažįstama. Merginos su šypsenomis, malonios, pasitempusios, pasiruošusios atsakyti į tavo net… kvailiausius klausimus. Darbo organizavimas nepriekaištingas. Dėkoju nuoširdžiajai anesteziologei (koks aplaidumas, nepaklausiau vardo). O plastikos chirurgas Renaldas Vaičiūnas toks paprastas ir kartu nepaprastas savo profesionalumu, kantrybe, energija, humoro jausmu, vidiniu grožiu ir ne tik… Rekomenduoju visiems.

  Audronė G.
 • Esu labai dėkinga gyd. ortopedui traumatologui Marijui Žvikui už puikiai atliktą operaciją hallux valgus, bei nuoširdų bendravimą, išsamų papasakojimą apie operaciją, esu labai dėkinga anestezeologei, sesutei už skirtą labai didelį dėmesį, nuoširdumą ir dar visai operaciją atlikusiai komandai didžiulis AČIŪ. Operacija kaip maloni terapija, nei jokio skausmo po operacijos, kurio bijojau. Tikrai parekomenduosiu kreiptis savo pažįstamiems. Gydytojui Marijui Žvikui AČIŪ AČIŪ AČIŪ

  Rasa A.
 • Norėčiau padėkoti gydytojai Tautvydaitei Laurai. Puiki gydytoja. Skambutis po gydymo nustebino. Rekomendacijos labai padėjo. Ačiū.

  Gelmina
 • Nuoširdžiai dėkoju gyd. traumatologui M. Fiodorovui už malonų, puikų bendravimą, išsamų paaiškinimą apie operaciją. Anesteziologui, kuris nepriekaištingai atliko savo darbą. Slaugytojai Ilonai Paulauskienei - nuostabus, šiltas, maloniai bendraujantis, be galo atsakingas ir mielas žmogutis.😊 Ir aišku didelis Ačiū visai komandai, kuri puikiai atliko operaciją. Sėkmės Jums darbe!!! Rekomenduoju visiems ir žinoma lankysiuos pati. 😊

  Diana
 • Noriu padėkoti gydytojui Markui Fiodorovui už atliktą kelio menisko operaciją. Labai puikus, malonus, viskas pavyko gerai. Taip pat, slaugytojai Jolantai už rūpestingumą ir visam Northway kolektyvui. Visi labai šaunūs. Sėkmės jums darbuose.

  L. Ž.
 • Teko apsilankyti tonzilektomijos operacijai. Nors ir operacija nėra sudėtinga ir ilga, jaudulys šiek tiek kamavo. Tačiau atvykus į centrą visos baimės pamažu pradėjo dingti. Personalas tiesiog nuostabus, viskas aukštam lygyje. Kambariai tarytum viešbučio, o maistas irgi neprastas! Širdingas dėkui mano gydytojui M. Maslovui ir labai atsakingai, pareigingai ir maloniai slaugytojai Ilonai! Viskas praėjo labai puikiai, kaip skrydis pirma klase!

  Martynas
 • Malonus aptarnavimas, viskas labai patiko, tiek gydytojai, tiek registratūros darbuotojai priima maloniai, lankiausi pas Savicką ir Vidą Uzelieną. Rekomenduoju, maloniai bendrauja ir viską aiškiai paaiškina. Lankysiuosi dar 😊

  Milda
 • Tik geriausi atsiliepimai klinikai, viskas labai operatyvu, malonu, mandagu. Ypač nuoširdų AČIŪ tariu chirurgijos slaugytojai Radvydai Šetkienei (jei pavardę gerai pamenu), tokį malonų, paslaugų, šiltą, atsidavusį darbui žmogų retai kada sutiksi. Didžiausios sėkmės !!!😉⚘🌷🌻

  R. M.
 • Labai didelis ačiū visai Northway komandai. Nesu dar sutikusi šiltesnio ir malonesnio personalo. Labai didelis AČIŪ gyditojai Rasai Dargienei už patebėtas problemas ir operatyvų jų sprendimą, ačiū Svajūnei Goštautienei už priežiūrą, už rūpestį po operacijos. Gydymo įstaigą rekomenduoju visu 100% .

  Simona
 • Prieš 10 dienų dariau viršutinių vokų plastinę operaciją. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau ,,Northway" medicinos centrą. Noriu padėkoti plastikos chirurgui, atlikusiam man operaciją, Renaldui Vaičiūnui. Tai tikrai profesionalus, išmanantis savo darbą chirurgas. Labai nuoširdus, atsakantis į visus rūpimus klausimus, turintis gerą humoro jausmą. Jau po konsultacijos žinojau, kad viskas bus gerai. Taip pat nuoširdžiai dėkoju slaugytojai Jolantai, kuri su dideliu atsidavimu rūpinosi manimi prieš operaciją ir po jos. Ačiū už šiltą, jaukią, draugišką atmosferą, sukurtą ,,Northway" medicinos centro darbuotojų. SĖKMĖS Jums Jūsų tolimesniuose darbuose!

  Birutė K.
 • Šeimos gydytoja labai maloni, tikra profesionalė, kuri matomai rūpinosi mano sveikata ir savijauta, išklausė, patarė, padėjo, o svarbiausia, išrašė man vaistus, kurių man tuo metu labai reikėjo🙂 ir nekišo kitų kaip kai kurie gydytojai! Vien pokalbis buvo labai nuoširdus! Labai gera gydytoja matomai turinti daug patirties ir žinių! Nesigailiu kad tuo metu jau 2 kartą pasirinkau Northway centrą ir ne be reikalo!

  Roberta P.
 • Dėkinga už šiltą priėmimą klinikoje, personalo nuoširdumą. Didelis Ačiū gyd. J.Šeputienei už malonų, žmogišką, paprastą dialogą, tyrimus, rekomendacijas, likau labai patenkinta.

  Akvilė
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu