Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu

Atsiliepimai

 • Norėčiau padėkoti gydytojui Markui Fiodorovui, kuris 2022 m. rugsėjį operavo mamą, už profesionalų gydymą ir už dėmesį ir geranorišką požiūrį į pacientus.
  Ypatingą padėką norėčiau išreikšti skyriaus slaugytojai Rimantei Karčauskaitei, iš kurios sulaukta daug nuoširdaus dėmesio, optimizmo, noro profesionaliai padėti kiekvienam ligoniui ir atsidavimo savo pamėgta profesija.
  Ačiū visam kolektyvui už kompetentingumą, dėmesingą ir geranorišką požiūrį. Laimė, kad yra žmonės, kuriems galima patikėti mūsų artimųjų sveikatą! Linkiu Jums, kad visada jaustumėte malonumą ir pasitenkinimą nuo Jūsų profesijos.

  Ana K.
 • Esu dėkinga gyd. V.Bernotui už sugrąžintą klausą (2022-06-03 atlikta operacija - otosklerozė), profesionalumą ir kantrybę bendraujant su pacientu. Už supratingumą ir šypseną.

  Lina J.
 • Labai noriu padėkoti gyd. Vytautui Junčiui. 15 metų man sakė, kad turiu lėtinį klausos nervo uždegimą, ko pasekoje, silpsta klausa ir ...klausos aparatas. Gyd. V.Junčys išsamiai atliko tyrimus ir nustatė, kad man otosklerozė - reikalinga operacija, bet ne klausos aparatas. Geranoriškai padėjo man dėl planinės operacijos laiko paskyrimo. Po operacijos (atliko gyd. V. Bernotas) puikiai girdžiu ir esu LABAI dėkinga gyd. V. Junčiui už kompetenciją ir profesionalumą nustatant tikslią diagnozę.

  Lina J.
 • Nuoširdžiausia padėka Klaipėdos NORTHWAY medicinos centro gydytojui ortopedui-traumatologui MARKUI FIODOROVUI už sėkmingai atliktą peties artroskopijos operaciją ir suteiktą visapusišką pagalbą. Tai Medikas, vertas didžiausios pagarbos. Nuostabus gydytojas profesionalas, o tuo pačiu - šiltas ir paprastas žmogus, visiškai atsiduodantis savo darbui. Puikus skyriaus vadovas, kurio komanda dirba aukščiausiam lygyje.
  Atskira padėka ir visam skyriaus aptarnaujančiam personalui, ypač med. sesutei Ilonai, už kvalifikuotą, dėmesingą ir šiltą rūpestį manimi. AČIŪ JUMS LABAI! Sveikatos ir sėkmės Jums visiems Jūsų sunkiame darbe !
  Sekančią manęs laukiančią kelio sąnario operaciją atliksiu tik pas šį Gydytoją:)

  Lilija

  Lilija Ž.
 • Labai noriu padėkoti neurologei Dangirai Padimanskienei, 4 metus mane kamavo rankos riešo skausmai ir niekas negalėjo nustatyti priežasties, kol neapsilankiau pas šią gydytoją. Ji atidžiai išklausė mano problemą, įvertino mano turimus tyrimus ir nusiuntė pas reikiamą specialistą, kuris chirurginiu būdu sutvarkė mane 4 metus kamavusią problemą. Jeigu nebūčiau nuėjusi pas šią gydytoją, mane ir toliau kamuotų pasikartojantys rankos skausmai ir toliau vartočiau skausmą malšinančius vaistus.

  Skaistė
 • Esu begalo dėkinga Gydytojui T. Lūžai ir jo visai komandai už atliktą operaciją /2022/05/02/, taip pat slaugytojai už rūpestingą priežiūrą. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju Gydytoją T. Lūžą Auksinių rankų žmogus. Širdingas AČIŪ su didele pagarba gydytojui T. Lūžai.

  Viktorija
 • Nerandu žodžių, koks nuostabus gydytojas V.Jankus. Jo žinios ir profesionalumas ištraukė mane iš tokių kančių, kurių nei per puse sumažinti nesugebėjo gydytojai per 15metų! Visiems, kurie gyvena su negalavimais, kurių niekas negali palengvinti, rekomenduoju konsultaciją su šiuo gydytoju.

  Laura M.
 • Noriu padėkoti gydytojui T. Lūžai ir slaugytojai Ilonai už rūpestį ir profesionalumą. Suteiktas gydymas ir priežiūra viršijo visus lūkesčius😊

  Karolina V.
 • Labai dėkoju gydytojai Gabrielei Sodeikienei. Tai puiki specialistė suprantanti ir užjaučianti. Labai gerai išmano savo darbą, skiria gydymą, kuris ligoniui yra labai efektyvus. Turi puikias žmogiškąsias savybes. Juk kartais geras žodis yra taip pat vaistas. Ačiū Jums, GYDYTOJA.

  Alina K.
 • Dėkoju gydytojui traumatologui M. Fiodorovui, gydytojui anesteziologui M. Sodeikai už profesionaliai atliktą kelio operaciją, slaugytojams Rimantei, Angelinai, Svajūnei už dėmesingumą ir puikią slaugą. Nuoširdus ačiū.

  Olga
 • Nuostabi gydytoja dermatologė Laura Tautvydaitė Klaipėdoje Northway 👌👌👌Viską išsamiai apžiūrėjo, išaiškino, paguodė... Taikė operatyvų gydymą. Didelis Ačiū Jai ir sėkmės toliau su tokiu nuoširdumu žiūrėti į savo pacientus💯

  Rasa
 • Labai noriu padėkoti gydytojui Algimantui Čebatoriui ir visai komandai už atliktą klubo keitimo operaciją 12/01/21, taip pat slaugytojoms Ritai ir kitai slaugytojai (idomus vardas, neprisimenu), kineziterapeutui Viktorui, kuris mokė eiti su ramentais.
  Gydytojas Algimantas Čebatorius yra gydytojas is didžiosios raidės. Labai dėkinga už nuoširdų bendravimą telefonu (negyvenu Lietuvoje) visą laiką kol ruošiausi operacijai, tikiu jumis ir žinau, kad bet kada galiu paskambinti, jei kas neramina. Visakeriopos sėkmės Jums, aš labai džiaugiuosi pasirinkusi jus. Jau rekomendavau ir dar rekomenduosiu Jus kaip labai gerą gydytoją.

  Nijolė K.
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu