Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Atsiliepimai
 • Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šį gydytoją Renaldą Vaičiūną. Man atliko viršutinių vokų plastiką. Esu labai patenkinta rezultatu. Prieš operaciją labai jaudinausi ir visai be reikalo. Net neįsivaizdavau, kad operacija gali būti netgi maloni. Buvau įbauginta odontologinių procedūrų ir su didžiule baime laukiau to nuskausminimo vietiškai. Daktaras buvo itin švelnus. Man visiškai neskaudėjo. Po operacijos net mėlynių nebuvo, nors minėjo kad bus. Jau kitą dieną buvau darbe su pleistriukais. Siūlės dailios, randukai plonyčiai, jų beveik nesimato. Kas nežino apie operaciją sako, kad atrodau išsimiegojusi :))) Dėkoju už puikiai atliktą darbą! Dabar man patinka žiūrėti į veidrodį rytais: akys atrodo pailsėjusios, gražios, net dažytis nebūtina. Rekomenduoju dr. Renaldą Vaičiūną, puikus savo srities specialistas! Manau vokų pakėlimui pasirinkau patį geriausią! Jei būčiau žinojusi, kokia tai patirtis, jau prieš 2 metus būčiau tam pasiryžus! Man asmeniškai įsipjauti į pirštą buvo daug nemaloniau nei vokų plastika. Didelis ačiū gerb. Dr. Renaldui Vaičiūnui už mano svajonės išpildymą taip kokybiškai!

  Rasa R. 40, Vilnius
 • Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Šarūnui Varnui už man atliktą stuburo operaciją. Viskas pavyko puikiai, kaip gydytojas labai rūpestingas, nuoširdus.

  Elena Mikalajuniene 73, Klaipeda
 • Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai ginekologei Živilei Petrutienei. Tai viena is profesionaliausių specialisčių, kurias man teko sutikti. Esu labai dėkinga šiai gydytojai už šiltą, nuoširdų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą sprendžiant mano sveikatos problemą. Rekomenduoju visoms moterims!

  Rasa 34, Klaipėda
 • Nuoširdi padėka už gydymą gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus. Linkiu didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

  Aleksandras S.
 • Atsinaujino prieš 10 metų patirta stuburo trauma ir pusę kūno sukaustė skausmas, kuris nepraėjo nei sėdint nei gulint, teko savaitę gerti stiprius nuskausminamuosius, kurie tik laikinai prislopindavo skausmą. Man gyvenimo džiaugsmą ir norą toliau gyventi sugražino skausmo gydytojas Vidas Jankus. Nuoširdus ačiū gydytojui už mokėjimą išklausyti, begalinį dėmesį į problemą ir suteiktą pagalbą. Linkiu gydytojui sėkmės teikiant pagalbą kenčiantiems žmonėms.

  J. SERAPINIENĖ 63, Klaipėda
 • Labai nuostabus ir geras specialistas yra gydytojas Vidas Jankus. Trūksta žodžių Jo gerumui ir rūpestingumui apibūdinti. Aš liksiu dėkinga visą gyvenimą už man sugražintą gyvenimą. Jei ne šis gydytojas, kuris nuėmė man nepakelimą skausmą, tikriausiai šiandien negalėčiau sėdėti ir rašyti.

  Danė Gelžinienė 60, Gargždai
 • Ginekologė Rasa Dargienė labai maloni, šilta, rūpestinga, įsijaučianti į situaciją, konkrečiai ir išsamiai paaiškino ligos diagnozę ir suteikė gydymo rekomendacijas. Rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.

  Eglė 36, Palanga
 • Norėčiau padėkoti už operaciją gydytojui Valerijui Kormilecui ortopedui traumatologui. Jis nuostabus žmogus, kaip gydytojas ir kaip žmogus, už jo auksines rankas.

  Silva Scegauskaite 51, Šiauliai
 • Norėčiau padėkoti jūsų gydytojui V. Jermolajevui už padarytą operaciją, kuri suteikė galimybę pilnai pasveikti ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Operaciją gydytojas darė Kretingoje. Man trūko 5 rotaciniai peties raumenys po sunkios traumos.
  Po konsultacijų kitose klinikose atsakymas buvo vienas- arba sąnario keitimas arba reabilitacija, kurią atlikus negalėjau pakelti rankos. Buvau labai nusivylęs savo sveikatos būkle, kadangi laukė invalidumas iki gyvenimo galo. Ir štai draugai patarė kreiptis į V. Jermolajevą.
  Įvyko stebuklas. Po operacijos praėjus 3 savaitėms mano ranka atsistatė. Dabar aš galiu dirbti plaukioti, skaldyti malkas, džiaugtis gyvenimu. Norėčiau labai padėkoti gydytojui už suteiktą gyvenimo džiaugsmą. Klinika turėtų didžiuotis turėdama tokį specialistą.

  Rimas Ruginis  57, Švenčionys
 • Ačiū daktare, už jūsų profesionalumą, nuoširdumą, patarimus ir už pooperacinį laikotarpį be skausmų. Dovilė Žebrauskienė.

  Dovilė Žebrauskienė 50, Klaipėda
 • Gydytojas Šarūnas Varnas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos. Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus. Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai! Per gyvenimą susidūriau su daug gydytoju, chirurgų, bet tokį nuostabų gydytoją pažinau pirmą kartą. Rekomenduosime visiems. Didžiausia padėka Jums. Esate nepaprastas žmogus ir gydytojas. AČIŪ. PAGARBIAI, D. KRYŽEVIČIENĖ.

  D. KRYŽEVIČIENĖ
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu