Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu

Atsiliepimai

 • Nuoširdžiausia padėka Klaipėdos NORTHWAY medicinos centro gydytojui ortopedui-traumatologui MARKUI FIODOROVUI už sėkmingai atliktą peties artroskopijos operaciją ir suteiktą visapusišką pagalbą. Tai Medikas, vertas didžiausios pagarbos. Nuostabus gydytojas profesionalas, o tuo pačiu - šiltas ir paprastas žmogus, visiškai atsiduodantis savo darbui. Puikus skyriaus vadovas, kurio komanda dirba aukščiausiam lygyje.
  Atskira padėka ir visam skyriaus aptarnaujančiam personalui, ypač med. sesutei Ilonai, už kvalifikuotą, dėmesingą ir šiltą rūpestį manimi. AČIŪ JUMS LABAI! Sveikatos ir sėkmės Jums visiems Jūsų sunkiame darbe !
  Sekančią manęs laukiančią kelio sąnario operaciją atliksiu tik pas šį Gydytoją:)

  Lilija

  Lilija Ž.
 • Labai noriu padėkoti neurologei Dangirai Padimanskienei, 4 metus mane kamavo rankos riešo skausmai ir niekas negalėjo nustatyti priežasties, kol neapsilankiau pas šią gydytoją. Ji atidžiai išklausė mano problemą, įvertino mano turimus tyrimus ir nusiuntė pas reikiamą specialistą, kuris chirurginiu būdu sutvarkė mane 4 metus kamavusią problemą. Jeigu nebūčiau nuėjusi pas šią gydytoją, mane ir toliau kamuotų pasikartojantys rankos skausmai ir toliau vartočiau skausmą malšinančius vaistus.

  Skaistė
 • Esu begalo dėkinga Gydytojui T. Lūžai ir jo visai komandai už atliktą operaciją /2022/05/02/, taip pat slaugytojai už rūpestingą priežiūrą. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju Gydytoją T. Lūžą Auksinių rankų žmogus. Širdingas AČIŪ su didele pagarba gydytojui T. Lūžai.

  Viktorija
 • Nerandu žodžių, koks nuostabus gydytojas V.Jankus. Jo žinios ir profesionalumas ištraukė mane iš tokių kančių, kurių nei per puse sumažinti nesugebėjo gydytojai per 15metų! Visiems, kurie gyvena su negalavimais, kurių niekas negali palengvinti, rekomenduoju konsultaciją su šiuo gydytoju.

  Laura M.
 • Noriu padėkoti gydytojui T. Lūžai ir slaugytojai Ilonai už rūpestį ir profesionalumą. Suteiktas gydymas ir priežiūra viršijo visus lūkesčius😊

  Karolina V.
 • Labai dėkoju gydytojai Gabrielei Sodeikienei. Tai puiki specialistė suprantanti ir užjaučianti. Labai gerai išmano savo darbą, skiria gydymą, kuris ligoniui yra labai efektyvus. Turi puikias žmogiškąsias savybes. Juk kartais geras žodis yra taip pat vaistas. Ačiū Jums, GYDYTOJA.

  Alina K.
 • Dėkoju gydytojui traumatologui M. Fiodorovui, gydytojui anesteziologui M. Sodeikai už profesionaliai atliktą kelio operaciją, slaugytojams Rimantei, Angelinai, Svajūnei už dėmesingumą ir puikią slaugą. Nuoširdus ačiū.

  Olga
 • Nuostabi gydytoja dermatologė Laura Tautvydaitė Klaipėdoje Northway 👌👌👌Viską išsamiai apžiūrėjo, išaiškino, paguodė... Taikė operatyvų gydymą. Didelis Ačiū Jai ir sėkmės toliau su tokiu nuoširdumu žiūrėti į savo pacientus💯

  Rasa
 • Labai noriu padėkoti gydytojui Algimantui Čebatoriui ir visai komandai už atliktą klubo keitimo operaciją 12/01/21, taip pat slaugytojoms Ritai ir kitai slaugytojai (idomus vardas, neprisimenu), kineziterapeutui Viktorui, kuris mokė eiti su ramentais.
  Gydytojas Algimantas Čebatorius yra gydytojas is didžiosios raidės. Labai dėkinga už nuoširdų bendravimą telefonu (negyvenu Lietuvoje) visą laiką kol ruošiausi operacijai, tikiu jumis ir žinau, kad bet kada galiu paskambinti, jei kas neramina. Visakeriopos sėkmės Jums, aš labai džiaugiuosi pasirinkusi jus. Jau rekomendavau ir dar rekomenduosiu Jus kaip labai gerą gydytoją.

  Nijolė K.
 • Klinikoje pasijaučiau taip, lyg būčiau laukiama sena pažįstama. Merginos su šypsenomis, malonios, pasitempusios, pasiruošusios atsakyti į tavo net… kvailiausius klausimus. Darbo organizavimas nepriekaištingas. Dėkoju nuoširdžiajai anesteziologei (koks aplaidumas, nepaklausiau vardo). O plastikos chirurgas Renaldas Vaičiūnas toks paprastas ir kartu nepaprastas savo profesionalumu, kantrybe, energija, humoro jausmu, vidiniu grožiu ir ne tik… Rekomenduoju visiems.

  Audronė G.
 • Esu labai dėkinga gyd. ortopedui traumatologui Marijui Žvikui už puikiai atliktą operaciją hallux valgus, bei nuoširdų bendravimą, išsamų papasakojimą apie operaciją, esu labai dėkinga anestezeologei, sesutei už skirtą labai didelį dėmesį, nuoširdumą ir dar visai operaciją atlikusiai komandai didžiulis AČIŪ. Operacija kaip maloni terapija, nei jokio skausmo po operacijos, kurio bijojau. Tikrai parekomenduosiu kreiptis savo pažįstamiems. Gydytojui Marijui Žvikui AČIŪ AČIŪ AČIŪ

  Rasa A.
 • Norėčiau padėkoti gydytojai Tautvydaitei Laurai. Puiki gydytoja. Skambutis po gydymo nustebino. Rekomendacijos labai padėjo. Ačiū.

  Gelmina
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu