Paieška
Darbo laikas
I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-15:00 | VII Nedirbame
Mūsų centrai Klaipėdoje:
Dragūnų g. 2, Naujoji Uosto g. 9Žemėlapis >>
0
(+370 46) 433 403 Internetu
Apie centrą
Diana Bumelytė (1)

„Northway“ medicinos centrai – vienos didžiausių privačių gydymo įstaigų Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Profesionalūs specialistai, platus kokybiškų paslaugų spektras, jauki aplinka ir patogi vieta – mūsų medicinos centrų Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje ir Londone privalumai. Mūsų komandos darbo tikslas – teikiant modernias, kokybiškas ir saugias medicinos paslaugas, padėti žmonėms kuo greičiau sugrįžti į kasdienį gyvenimą.

Mums svarbus kiekvienas žmogus. Nuo pat pirmos dienos dirbame Jums. Sergantiems, sveikiems – visiems. Aktyviai užsiimame ligų prevencija, tiksliai ir operatyviai diagnozuojame ligą bei skiriame būtiniausią gydymą – tiek medikamentinį, tiek ir operacinį.

Kruopščiai ir atsakingai renkame savo komandą, ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir saugumui, nuolat investuojame į medicinos įrangą bei kitas moderniąsias technologijas.

„Northway“ medicinos centruose Klaipėdoje Jūsų laukia profesionalūs specialistai, siūlomas platus kokybiškų paslaugų spektras.

Ilgametę patirtį turintys gydytojai konsultuoja, atlieka reikalingus laboratorinius ir instrumentinius tyrimus, tiksliai diagnozuoja ligas, skiria efektyviausią gydymą.

2019 metais duris atvėrusiame centre Naujoji uosto g. 9-1 taip pat teikiamos ir dienos chirurgijos paslaugos – moderniose operacinėse atliekamos mažai invazyvios, organizmą ypatingai tausojančios ginekologinės, ortopedinės – traumatologinės, kraujagyslių, urologinės, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos bei kitos operacijos.

Medicinos centro „Northway“ tikslas – pateisinti kiekvieno žmogaus lūkesčius. Susirgote? Nusprendėte pasitikrinti profilaktiškai? O gal norite tiesiog pasigražinti ar sustiprinti sveikatą? Laukiame Jūsų ir esame pasiruošę Jums padėti.


Diana Bumelytė

„Northway“ medicinos centro generalinė direktorė

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Klaipėdoje Dragūnų g. 2 Naujoji Uosto g. 9 +370 46 433403 Internetu