Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos daktarai

Plastinė chirurgija – tai išvaizdos defektų pašalinimas chirurginiu būdu. Kaip svarbiausia priežastis, paskatinusi ryžtis plastinei operacijai, įvardijamas nepasitenkinimas savo išvaizda. Kiekvienam žmogui yra nesvetimas grožio siekimas, kadangi bendravimas tarp žmonių yra paremtas vizualia informacija, formuojančia tarpusavio santykius. Grožis yra svarbus kiekvienam norinčiam pritapti prie visuomenės, būti pripažintam. Tačiau iš esmės grožis – tai  labai subjektyvu.  Dar  niekam nepavyko iki galo atskleisti kas tai ir kaip būtų galima jį apibrėžti. Kaip sako „Northway“ medicinos centro plastikos chirurgas medicinos mokslų daktaras Arūnas Jankauskas, „plastikos chirurgui labai svarbu suprasti, kas yra grožis jo pacientui ir išsiaiškinti, ar jis galės pateisinti paciento lūkesčius“. 

Vis populiarėja veido kontūrų, raukšlių korekcija injekciniais metodais.  Hialiurono rūgšties, botulino injekcijos – tai greitas, efektyvus ir saugus būdas atsukti laiko rodyklę atgal, garantuojantis puikų rezultatą išvengiant operacijos ir sumažinant galimų komplikacijų riziką. Hialurono rūgštis yra viena iš odos sudedamųjų makromolekulių.  Ji kaupia vandens molekules, tokiu būdu palaikydama reikiamą drėgmės lygį odoje, suteikdama jai minkštumo bei tūrio, padėdama išlaikyti veido stangrumą ir elastingumą.  Deja, laikui bėgant, odoje esančios hialiurono rūgšties kiekis odoje mažėja, todėl oda glemba, keičiasi veido kontūrai, atsiranda vis daugiau raukšlių. Hialiurono rūgšties injekcijos suteikia galimybę atstatyti odos jaunatviškumą.

 „Northway“ medicinos centre Klaipėdoje teikiamos plastikos chirurgo konsultacijos, atliekama veido kontūrų, raukšlių korekcija injekciniais metodais, radiochirurginiu būdu šalinami apgamai, kraujagysliniai bei kiti odos dariniai. Akių vokų bei ausų korekcijos operacijos atliekamos „Northway“ chirurgijos centre Kretingoje.