Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT

Lazerinė dermatologija

Šiuolaikinių technologijų pagalba greitai, efektyviai, neskausmingai bei ilgam laikui išsprendžiame estetines odos problemas.

Konsultacijos, tyrimai   |   Frakcinis odos atjauninimas Syneron Candela CO2RE lazeriu   |   Odos darinių ir pakitimų šalinimas CO2 ir aleksandrito lazeriu   |   Nepageidaujamų plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu Candela GentleMax Pro  |   Kraujagyslinių darinių šalinimas Candela GentleYag Pro lazeriu   |   Nagų grybelio gydymas lazeriu

 

Konsultacijos, tyrimai
Kaina Eur
Gydytojo dermatovenerologo konsultacija 35.00
Pakartotinė gydytojo dermatovenerologo konsultacija 15.00
Dermatologinis apgamų ištyrimas (iki 5 apgamų) 25.00
Dermatologinis apgamų ištyrimas (daugiau nei 5 apgamai) 45.00
Odos darinių (ne tik apgamų) dermatoskopija 10.00-21.00
Odos biopsijos tyrimo paėmimas ir ištyrimas 45.00
Pasėlis (odos, nagų arba plaukų)  + antibiograma 30.00
Pūlingų eksudatų pasėlis + antibiograma 30.00
Mikroskopinis tyrimas dėl grybelio (odos, plaukų arba nagų) 11.00-17.00
Frakcinis odos atjauninimas Syneron Candela CO2RE lazeriu
Kaina Eur
Odos atjauninimas veido srityje 300.00-450.00
Odos atjauninimas veido ir kaklo srityje 400.00-600.00
Odos atjauninimas veido, kaklo ir dekolte srityje 600.00-900.00
Odos atjauninimas srityje aplink akis 120.00-200.00
Odos atjauninimas srityje aplink lūpas 120.00-180.00
Odos atjauninimas smakro srityje 120.00-180.00
Odos atjauninimas skruostų srityje 180.00-280.00
Odos atjauninimas kaklo srityje 230.00-350.00
Odos atjauninimas plaštakų srityje 150.00-200.00
Odos atjauninimas dekolte srityje 280.00-420.00
Odos darinių ir pakitimų šalinimas CO2 ir Aleksandrito lazeriu
Kaina Eur
Apgamo, aktininės keratozės šalinimas lazeriu veido srityje 52.00 – 87.00
Apgamo, aktininės keratozės šalinimas lazeriu kitose kūno vietose 43.00 – 72.00
Karpų, moliuskų, miliumų, seborėjinių keratozių šalinimas lazeriu 17.00 – 43.00
Papilomų šalinimas lazeriu (1 vnt. – 20 vnt.) 18.00-100.00
Ksantelazmų, diskeratozių, siringomų šalinimas lazeriu 40.00 – 52.00
Pavienų strijų šalinimas lazeriu (iki 2 cm2) 58.00
Strijų šalinimas lazeriu (iki 130 cm2) 280.00
Strijų šalinimas lazeriu (nuo 130 cm2) 280.00-950.00
Randų, hipertrofinių pakitimų šalinimas 72.00-220.00
Randų po Aknės (spuogų) gydymas lazeriu 180.00-450.00
Pigmentinių odos pažeidimų gydymas lazeriu (atskiri dariniai iki 2 cm2) 30.00
Pigmentinių odos pažeidimų gydymas lazeriu (atskiri dariniai > 2 cm2) 44.00 – 58.00
Odos fotoatjauninimas ir patempimas: veido sritis 139.00-168.00
Odos fotoatjauninimas ir patempimas: dekolte sritis 139.00-168.00
Odos fotoatjauninimas ir patempimas: plaštakų sritis 72.00-100.00
Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu Candela GentleMax Pro
Kaina Eur
Nepageidaujamų plaukų šalinimas viršutinės lūpos srityje 43.00-58.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas smakro srityje 58.00-88.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas skruostų srityje 72.00-100.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas sprando srityje 46.00-75.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas kaklo srityje 98.00-127.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas žasto srityje 92.00-122.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas pažastų srityje 72.00-100.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas dilbių srityje 84.00-113.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas plaštakų srityje 58.00-72.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas pečių srityje 110.00-168.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas krūtinės srityje 104.00-133.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas krūtų spenelių srityje 52.00-64.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas pilvo srityje 64.00-122.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas nugaros srityje 168.00-180.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas šlaunų srityje 139.00-226.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas blauzdų srityje 110.00-140.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas bikini srityje 104.00-133.00
Nepageidaujamų plaukų šalinimas sėdmenų srityje 69.00-110.00
Kraujagyslinių darinių šalinimas Candela GentleYag Pro lazeriu
Kaina Eur
Atskirų, pavienių kraujagyslinių odos darinių šalinimas 44.00-72.00
Kraujagyslinių odos darinių šalinimas veido srityje 150.00-180.00
Kraujagyslinių odos darinių šalinimas skruostų srityje 110.00-140.00
Kraujagyslinių odos darinių šalinimas kaklo srityje 110.00-140.00
Kraujagyslinių odos darinių šalinimas dekoltė srityje 150.00-180.00
Kraujagyslinių odos darinių šalinimas blauzdų srityje 150.00-180.00
Kraujagyslinių odos darinių šalinimas šlaunų srityje 168.00-180.00
Kraujagyslinių odos darinių šalinimas pakinklių srityje 110.00-140.00
Nagų grybelio gydymas lazeriu
Kaina Eur
Rankų nagų grybelio gydymas lazeriu 100.00
Kojų nagų grybelio gydymas lazeriu (1 nagas) 40.00
Kojų nagų grybelio gydymas lazeriu (2 – 6 nagai) 70.00
Kojų nagų grybelio gydymas lazeriu (>6 nagai) 130.00
Nejautra, taikoma lazerinių procedūrų metu
Kaina Eur
Vietinis nuskausminimas 10.00-30.00