Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT

Naujienos

2016 kovo 22

„Northway“ medicinos centre Klaipėdoje dirba ir kineziterapeutas

Turime Jums džiugią žinią – prie „Northway“ medicinos centro ekspertų komandos prisijungė dar vienas patyręs specialistas kineziterapeutas Eugenijus Vizbaras

NMC kinezeterapiautiautas Vizbaras

Kviečiame registruotis šio specialisto konsultacijoms jeigu Jūs:

• visai nesportuojate, bet norėtumėte pradėti aktyviai sportuoti, daugiau judėti. Anot kineziterapeuto E. Vizbaro, neretai pradedančiuosius sportininkus užklumpa netikėti skausmai. Taip atsitinka todėl, kad kūnas nėra tinkamai paruoštas krūviui. Konsultacijos metu kineziterapeutas, įvertinęs fizinę būklę, raumenų balansą, pataria, nuo kokio krūvio galima pradėti sportuoti, kaip taisyklingai atlikti pratimus bei kaip didinti krūvį.

• sportuojate mažu intensyvumu, pavyzdžiui atliekate tik lengvą rytinę mankštą. Kineziterapeutas padės įvertinti, kaip mankšta veikia jūsų kūną bei patars, kurie pratimai ypač naudingi lengvam krūviui.

• sportuojate pakankamai intensyviai, bet vis pajuntate skausmus ar fizinį diskomfortą. Kineziterapeutas padės išsiaiškinti skausmų priežastis bei patars, kaip tas priežastis pašalinti.

• esate patyrę traumų ar turėjote operacijų. Kineziterapijos specialistas padės normalizuoti pažeistas funkcijas, kompensuoti stipriai pakitusias ar prarastas funkcijas, patars, kaip išvengti komplikacijų ateityje.

Kineziterapeutas Eugenijus Vizbaras daug dirba su profesionaliais Lietuvos, Prancūzijos, Uzbekijos ir Latvijos sportininkais, patyrusiais traumas. Taip pat padeda žmonėms, kenčiantiems galvos, nugaros ar po operacijų atsiradusius skausmus.