Atsiliepimai Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT
home icon
+370 46 433403 Kontaktai ir darbo laikas

Kiekvienam

diana

Diana Bumelytė

"Northway" medicinos centro generalinė direktorė

 

 

 

 

 

 

Sveikata – išmintingųjų honoraras. Taip kadaise pasakė prancūzų poetas P. Ž. Beranžė. Neleiskite jam išsekti, juk už šį honorarą gaunama viskas, kas vadinama gyvenimo džiaugsmu.

Mums svarbus kiekvienas žmogus. Nuo pat pirmos dienos dirbame Jums - sergančiam, sveikam, kiekvienam. Aktyviai užsiimame ligų prevencija, tiksliai ir operatyviai diagnozuojame ligas ir skiriame efektyvų gydymą – tiek medikamentinį, tiek operacinį, o sveikstantiems siūlome kokybišką reabilitaciją.

Atsakingai renkame savo komandą, ypatingą dėmesį skiriame teikiamoms paslaugoms, jų saugumui bei  atitikčiai Jūsų ir teisiniams reikalavimams,  nuolat investuojame į moderniausią medicinos įrangą bei šiuolaikines technologijas. Specializuojamės dienos chirurgijos srityje, atliekame įvairias operacijas sveikatą tausojančiais metodais. Jų metu intervencija į organizmą būna minimali, o pooperacinis laikotarpis lengvas ir trumpas. Mažai invazyvios operacijos yra medicinos ateitis, todėl šią sritį ketiname ir toliau plėsti bei stiprinti.

Patogi vieta, jauki aplinka, platus kokybiškų paslaugų spektras – tai įvertina kiekvienas, apsilankęs mūsų medicinos centruose Vilniuje, Kretingoje ar Londone.

„Northway“ medicinos centro tikslas – pateisinti kiekvieno žmogaus poreikius ir lūkesčius, didinti pasitenkinimą centro paslaugomis, gerinti teikiamų paslaugų kokybę, nuolat tobulinant  kokybės vadybos sistemą ir sistemos rezultatyvumą pagal tarptautinių standartų (ISO 9001 ir JCI Hospital Standard)  reikalavimus.

Susirgote? Nusprendėte pasitikrinti profilaktiškai? O gal norite tiesiog sustiprinti sveikatą? Laukiame Jūsų ir visada esame pasiruošę Jums padėti. Būti sveikam taip paprasta!

                                     Northway medicinos centro direktores Dianos Bumelytės parasas

Diana Bumelytė
„Northway“ medicinos centro generalinė direktorė