Atsiliepimai Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT
home icon
+370 46 433403 Kontaktai ir darbo laikas

Apie mus

diana

Diana Bumelytė

"Northway" medicinos centro generalinė direktorė

Anot prancūzų poeto P. Ž. Beranžė, „sveikata – išmintingųjų honoraras“. Iš tiesų, ji yra mūsų laimės ir gyvenimo džiaugsmo pagrindas, tad nepamirškite laiku pasirūpinti savo ir Jums brangių žmonių sveikata.

Mums svarbus kiekvienas žmogus. Nuo pat pirmos dienos dirbame Jums. Sergantiems, sveikiems – visiems. Aktyviai užsiimame ligų prevencija, esame įkūrę sveikatingumo centrą, tiksliai ir operatyviai diagnozuojame ligą ir skiriame būtiniausią gydymą – tiek medikamentinį, tiek operacinį, o sveikstantiems siūlome kokybišką reabilitaciją.

Kruopščiai ir atsakingai renkame savo komandą, ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir saugumui, nuolat investuojame į medicinos įrangą bei kitas moderniąsias technologijas. Specializuojamės dienos chirurgijos srityje, atliekame įvairių operacijų, kurioms taikome sveikatą tausojančius chirurginius metodus. Pacientai tai ypač vertina, nes intervencija į organizmą būna minimali, o pooperacinis laikotarpis lengvas ir trumpas. Mažai invazyvios operacijos yra intervencinės medicinos ateitis, todėl šią sritį ketiname ir toliau plėsti bei stiprinti.

Patogi vieta, jauki aplinka, platus kokybiškų paslaugų spektras – taip tvirtina visi, apsilankantys mūsų medicinos centruose Vilniuje ir Kretingoje.

„Northway“ medicinos centro tikslas – pateisinti kiekvieno žmogaus lūkesčius. Susirgote? Nusprendėte pasitikrinti profilaktiškai? O gal norite tiesiog pasigražinti ar sustiprėti? Laukiame Jūsų ir esame pasiruošę Jums padėti. Šiandien, kasdien, visus metus. Būti sveikam, gyvybingam ir gražiam paprasta!

                                     Diana Bumelyte signature

Diana Bumelytė
„Northway“ medicinos centro generalinė direktorė